800 ve 1000 lt holder hakkında yardım...

Arkadaşlar benzer konu açılmış olabilir ama telden girdigim için baya bi kalabalık içinden çıkamadım bunun için özür dilerim...Konuya gelecek olursak 800 veya 1000 lt holder almayı düşünüyoruz tarla tipi traktor arkasına takılanlardan.Biz fazla teferruat olmayan sade, uygun ve saglam bir marka arıyoruz marka ve fiyatlarını yazarsanız sevinirim...Teşekkürler...

Ynt: 800 ve 1000 lt holder hakkında yardım...

volkan diktrgen tarlamzmı var 6 köşeli üçgen 7 köşeli neresini izli yapalım valla izler bir birine karışır :)) Biz izliye geçene kadarda tarla kalmaz buralarda o yüzden karadüzene devam :) Öntarın uygun oldugunu duymuştum yorumları bekliyorum senede 1 gün kullanacagımız için uygun olması öncelikli...

Ün..... Ve ön.... Başlayanlar hep aynı kalitede. Titiz kullanınca uzun yıllar kullanılır madem yılda birgun kullanacaksan fazla para vermeye değmez. parlayan agrotek ve newholland bence en kralları. Ama Konya mallarında 800 ve 1000 pek sağlıklı olmuyor. Depoda çatlamalar cok oluyor deniyor.

ucuz birşeyler arıyorsan çok kaliteli yada çok özellikli aramıyorsan öntar tavsiye ederim 3yl önce 600lt öntar panter600 ü 1500den daha ucuza almıştım kanatları sabit 30sene önceki ilaç makinaları nasılsa buda aynı
malzeme kalitesi zayıf pompa fena degil vs vs işte sıradan ilaç makinası hiçbir artısı yok
ama ucuz

arazilerinin ve traktörüne göre ilaç makinası almalısın. bu işte kıstaslar önemlidir.yani makina ile buğdayın içine gireceksen gübre serpme makinanın attığı kadar ilaç makinanında o kadar yere ilaçlama yapabilmelisin. su yakınsa 800 lt olanı nı tercih et derim çünkü deponun içinde su hareketlidir zamanla makinanın şasesinde tahribatlar oluşuyor. marka için birşey diyemem ancak malzemesi etli ve sağlam olanna bak. daha çok yazılacaklar varda yazı uzun olmasın.

KOPARANLI AHMET link=topic=74384.msg874502#msg874502 date=1396388342' Alıntı:
adaş neyinden memnun degilsiniz ? gökhan abi fiyatı ne civarlarında ?
Adaş memeleri falan dayanmıyor.memelerin hepsini değiştirdik üst su çeken borunun takildigi yeri 3 kere değistirdik. Alacaksan kaliteli bisey al çunkü bikere alindimi 20 yil kullaniliyor.