sizce bu traktör nasıldır???

Ynt: sizce bu traktör nasıldır???

3050 kullanmadım çekişi gücü nasıldır bilmem ama
alternatif olarak mf 255 ep 256 g 260 g
veya nh tt50 t55 e bakabilirsin sanırım küçük traktör istiyosun eğer ilerde büyük alıcaksan hiç alma çünki bu paralara 265 ve 266 g eder..sen 255 ep yi bi araştır derim

arkadaş ben 13 yıl 255 ep kullandım tavsiye etmem piyasası yok motoru çabuk ölüyor 240 al ondan iyi ...3050 de pek piyasası olan bir motor değil 260 gold veya 3060 al asla pişman olmazsın 266 g sağdan eksozlarda fene değil ama çok hantal performansı 3060 ile aynı ferguson düşünüyorsan 260 veya 3060 dan şaşma....

boya yok gibi eyer fabrika lastiği üzerinde deyilse saati orjinal deyil artı bu firma motor larla çok oynuyor saat düşürme konble boyama ve kaliteli lastği çin malı ile değiştirme birde bunun büyük ihtimal fren balataları debriyaj balataları bitikdir bence sahibinden satılıklıklara bak derim

Arkadaş dayım 3 sene zor kullandı kalıbının motoru değil hantal kalıyo biraz birde aklınızda olsun masseyin 5 serisi hiçbir zaman tutmadı tutulmadı tutulmuyorda mesela 255 255 ep 250 gold 3050 phantom 256 gold bu motorlar hiç tutulmadı randımanda tutmadı

galeride muhabbet edilirken şahit oldum 3050 kesinlikle tutulmuyor ve çok zayıf diyordu ama 3060 güç ve piyasa olarak 2 katı diye anlattı.. 10 dönüme yeter mi yeterde artar fazlasını bekleme

Mf güzel, bu paraya 265s alabilirsin. illa 50 hp civarı diyorsan 54c, 240s, tt50 veya tt55 alabilirsin. traktörün görünümü fena değil, motor ve aktarma organlarını denemeden bilemezsin. kontrol ettirmeni tavsiye ederim.

Ara işinde kullanırsan al bi 240 başka motora gerek yok hemde olurya allahın işi mesela nakite çevirmen lazım satıyorum dedinmi geçe yataktan kaldırırlar almak için çook tutuluyor