hattat 3080

mrb arkadaşlar bu 3080hoşuma gitti alıyım diyorum aslında ferguson3600srisi alacaktım ama bu motoru görünce fikrim degişti gibi gerçi daha 2ay olmuş çıkalı zaten hattat90lık var ondanda çok memnun kaldık ona güvenerek alayım diyorum

Ynt: hattat 3080

Hocam hattat ' ın çekişi nasıl bilmiyorum ama fiyatı biraz yüksek gibi. siz bilirsiniz ama biraz araştırın derim bana göre fiyatı biraz yüksek gibi duruyor. Hocam kataloğunu incelemenizde fayda var çünkü teknik özelliklerini bilirseniz karar vermeniz daha kolay olur. şimdiden hayırlı olsun.

a90 varbizde 5500saatte mi oarada filan onu verecem üste de 18 bin tl verecem onlar 20istiyor üste para paraya en son 59 olur dediler takas yapıcaz yani bide şu var bizim hattat ta işçiler mahvetti adam carayı moturun döşemesinde söndürmüş oderece yani arıza yapmadı ama dökülmeye bi başlarsa bilmiyrim halimiz nolur

valla topragım 59 a otraktör çok çok iyi konyada benim bildigim bi duranlar var bayii olarak benimde hoşuma gitti hakikaten duruşundan belli ama fiyatı bize en son 67 ye bıraktılar bi yanlış anlaşılma olmasın

sanki çorap degiştiriyon sop-*-sa ulen arkadaş bizlerin haline bak yav fuara git diyorum 3 ay vaar diyo diger arkadaş bi fiyat söylüyü olmaz o fiyata diyi şimdidide benim tumoya gözünü dikti olum sizin köy hepsi aynı aslında biz çifçiler geliştikmi yok sa bunadıkmı bende anlamadm kom*-*