işte petlas cevabı (rezalete bak)

Ynt: işte petlas cevabı (rezalete bak)

Bizim lastiktede aynısı oldu aynı cevaplar ama petlasdan önce Goodyear vardı petlas 4sene bitirdi 2 sene daha gidecek gibi Goodyear 4 senede bitmişti İnş seninde lastikler böyle olur

öncelikle geçmiş olsun. Sinirden midir nedendir bilemem ama işi gırgıra vurmuşsunuz bayaca. Bir iki lafta ben yazayım.
Birinizin memleketi sıcak, birinizin memleketi soğuk şikayet ettiğiniz lastikleri yoksa MÜZE DEN mi çaldınız beyler. :) :) :) :) :)

walla abi bizim td dekilerde petlas 2700 saatte önce kepçe oldugu için ve bizden önceki sahibide slaj çukuru ve hayvanların gübresini atmak için kullanmış genel olarak şuan lastikler bitik durumda ama görsen her 1 diş aralagında yanak kısmında ve içersinde çatlaklar var harita gibi olmuş :) işler başlayınca inş sorun çıkartmaz :)

benim tümonunda daha 1250 saatte tratör,özellikle sol tekerde daha cok olmak üzere baya bi çatlaklık başladı ,ben tüketiçi mahkemesine başvurmayı düşünüyorum sonuç alamazsam petlasın fabrika bana 65 km bi eylem yapıp lastiği kapısında yakmayı düşünüyorum .bulunduğum yere yakın olan üye arkadaşlarıda eyleme destek için devet edecem yine buradan.

Hacı Mehmet COŞKUN link=topic=74460.msg918744#msg918744 date=1410631242' Alıntı:
benim tümonunda daha 1250 saatte tratör,özellikle sol tekerde daha cok olmak üzere baya bi çatlaklık başladı ,ben tüketiçi mahkemesine başvurmayı düşünüyorum sonuç alamazsam petlasın fabrika bana 65 km bi eylem yapıp lastiği kapısında yakmayı düşünüyorum .bulunduğum yere yakın olan üye arkadaşlarıda eyleme destek için devet edecem yine buradan.
benim traktör de 430 saatte oldu lastikler vahim arazimiz taşsız düz arazi ama lastikler kopuyor resmen ben hiç memnun değilim petlas tan

mücahit Demir link=topic=74460.msg960387#msg960387 date=1421782545' Alıntı:
Benim samedeki lastiklerde petlas hiç memun değiliz 1000 saatte yarım oldu neredeyse. Asfalta giderken ön lastiğin dişinin dibinden 3cm yarıldı. Hiç bir şekilde yardımcı olunmadı.

Kendileri kaybeder.

Her geçen gün biraz daha müşteri kaybediyorlar. Düşük fiyat politikaları ve bunun sayesinde üretici firmalarla yaptıkları toplu satışlar (bkz: Kubota) da olmasa, lastik satamayacak duruma gelirler yakında.

geçen sene hidromeğin arkaya aldık.. korkarak.. burda başka secenek yoktu ve beklemeye vaktimizde.. 1 yıldır iyi çıktı.. (her baktığımda Yusuf aklıma gelerek :))

şimdide yine hidromeğe ona güvenip önlere 2 tane aldık.. zaten kamyonun sırtında gidip gelcek artık çok yıpranmaz.. en çok yolda önler bitiyodu..

ama kamyona gelince o hıza yüke dayanmaz diye korkudan paraya kıyıp Lassa aldık..

UÖZKAN.77 link=topic=74460.msg961219#msg961219 date=1421940227' Alıntı:
geçen sene hidromeğin arkaya aldık.. korkarak.. burda başka secenek yoktu ve beklemeye vaktimizde.. 1 yıldır iyi çıktı.. (her baktığımda Yusuf aklıma gelerek :))

şimdide yine hidromeğe ona güvenip önlere 2 tane aldık.. zaten kamyonun sırtında gidip gelcek artık çok yıpranmaz.. en çok yolda önler bitiyodu..

ama kamyona gelince o hıza yüke dayanmaz diye korkudan paraya kıyıp Lassa aldık..
Kepçe yolda lastikleri bitirmese bile yükleme yaparken önler patinaj yaptıkça arkalara göre önleri çabuk bitiriyor. Biz 2010 da erkunt traktör aldık önleri 2 senede bitti artık geçen sene değiştirdik.Arkalarda petlas ama daha bir sene gider galiba.