Kabine stop lambası takacagım yardım lütfen

kabine stop lambası takacağım resimlerde işaretlediğim yerlerden birine takacamda karar veremedim sizlerinde görüşlerini almak istedim yardımcı olursanız sevinirim

burada sanki daha iyi duruyor

yoksa burayamı takayım

takacagım lambalarda bunlar

görüşlerinizi bekliyorum

Ynt: Kabine stop lambası takacagım yardım lütfen

1. fotodaki yer daha kullanışlı olur ama 2. fotodaki yerde daha doğru olur. çünkü traktörle tarlada iş yaparken çalı çırpı gibi şeyler takılabilir dış tarafta olursa. misal hat temizleyeceksin tarlanın bi tarafında çalı çırpı ağaç var, mecbur gidecen iç taraf daha iyi geldi bana.

Klasik kasa tümolarda ki gibi... feren lambaları kenarda sisler içerde olması daha uygun olur. bu sebeple yerlerini değiştirsen iyi olur :)

Gökhan abi çok doğru dedi :)
Stop lambası dışta olursa işe yarar ama birinci resimdeki yer çok dışa kaçıyor.
Ben de bu yaz öne takacağım büyük eksiklik oluyor

Dışta olması daha uygun olur. Oraya taktığın zaman geçe arka çalışma lambaları yanarken aktifliğini kaybeder. İki yanında yoğun ışık alacağı için belirginliği azalır. Bunların yerine led lambalar var onlardan da alabilirdin. Hem daha modern hemde az elektrik çekerdi...

arka aydınlatmaya yakın takma onun ışığı stopların görünürlüğünü etkileyebilir.zaten bunu yazarken Erkan yazdı diyeceğimi zaten ok-*-s

alipasalierkan link=topic=74476.msg875827#msg875827 date=1396702510' Alıntı:
Dışta olması daha uygun olur. Oraya taktığın zaman geçe arka çalışma lambaları yanarken aktifliğini kaybeder. İki yanında yoğun ışık alacağı için belirginliği azalır. Bunların yerine led lambalar var onlardan da alabilirdin. Hem daha modern hemde az elektrik çekerdi...

volkanuzel link=topic=74476.msg885412#msg885412 date=1398792539' Alıntı:
Güzel paylasım sertaç tam yerini bulmuşsun güzel olmuş
Arkada römork varken sinyallerin çok faydası oluyor özellikle trafik olan yerlerde..
gecen sene kesanda yasadigimiz olaydan sonra sart oldu donus yaparken sinyali verdik ama romorktan gorunmuyor tabi tam donerken tir carpiyordu frenlere bi yuklendimki sorma gitsin 5 ton bugdayla