tt50 2011 model acil yardım

Merhabalar arkadaşlar,2011 tt50 almaya niyetim var.galeride baktığım traktör 2011 yalnız bu römork kaldırmak için falan koltuğun önünde Bi vana var.kimisi bu özelliğin sorun oluşturacağını söylüyor.sizce problem olur mu.traktör tek hidrolik çıkışlı 1000 saatte motor yürüyen kaporta temiz.3 er aylık 3 taksit yılbaşı na kadar 26500 liraya ödeme.sizce nasıl olur bu motor bu serisi değerlendirirseniz inş.tşkürler şimdiden

Ynt: tt50 2011 model acil yardım

Bilemedim ki,kimisi o vana durumundan falan bazen römork kaldırmayabilir
ve pratik olmaz diyor ama çoğunluk sıkıntı olmaz diyor.new Hollandcılar online değil mi acaba bugün. hiç😃.bide piyasalarını bilen arkadaşlar fiyatını değerlendirseler,işin açığı hiç anlamıyorum bu traktörden.

3 hafta önce bende çok ikilemde kaldım senin gibi ama tt 50 sınıfında aşırı güzel bir traktör yakıt çelik altından atılır resmen :)) ara işler kralı boyundan büyük iş yapar pişman olmassın evel allah

10 numara traktör memnun kalırsın komşumda var süper bişi 4 11 numara pulukla 3 takviye gidiyor 3 12 numara puluklada aynı giti yani cok canlı fiyatını sahibinden .com falan araştır fiyatını bilmiyorum....

Arkadaşlar traktörü aldık.kullanan arkadaşlara Bi sorum var,traktör tek hidrolik çıkışlı,hidrolik kolları pulluk kültvtor,vb ekipmanları kaldırma hızı iyi ama indirirken mandala tam bassam bile yavaş indiriyor.forumda eski konularda hız ayarı var denmiş ama ben oyle bile bulamadım.bunla ilgili bilgisi olan var mı acaba.koltuğun altında Bi vana var ama o römork ve kollar geçiş için.artısı eksisi bilgisi olan varsa yardımcı olsanız iyi olur.veya 25 30 bin arasında başka önerdi olan piyasası iyiolmak koşuluyla :S

Atom karınca diye zamanında çok paylaşım yapmıştım bir dönem tt50 ile çok damperle römork boşalttım herhangi bir sıkıntısını görmedim.

Arkadaşlar tt50 tek çıkışlı ekipmanı çok yavaş indiriyor ve pullukla giderken biraz serte geldi mi pulluğu kendiliğinden kaldırıyor pulluk 2 li 14,hidroliğinde sorun var mıdır bizim beceremiyoruz anlamadım Bi akıl verin,aynı yere iş borayı koştuk aynı pullukla patnaja düşüyor ama pulluğu bozmuyor

hüseyin bayram link=topic=74501.msg888239#msg888239 date=1399407347' Alıntı:
Arkadaşlar tt50 tek çıkışlı ekipmanı çok yavaş indiriyor ve pullukla giderken biraz serte geldi mi pulluğu kendiliğinden kaldırıyor pulluk 2 li 14,hidroliğinde sorun var mıdır bizim beceremiyoruz anlamadım Bi akıl verin,aynı yere iş borayı koştuk aynı pullukla patnaja düşüyor ama pulluğu bozmuyor
pullukta giderken motor zorlandıgnda hafıf ınıp kalkar bu normal ayarıda içdekı kolla yapın

Bende 2010 tt50b var hidrolik çıkışı çift çıkış ayrıca kolların hızlı indirip kaldırılmasının ayarı var kolların alt kısmında var onun için alt kısmından işlem yapman gerekir hidrolik konusuna gelince de ben arka takılan hidrolik pistonlu kepçe de kullandım çok şükür bir sorun yaşamadım kısacası ben memnunum

bende 2005 model tt50 var 5000 saatte daha bı numarasını gormedım pullukta ustune tanımam bızım burda damper konusunda da tek cıkıslırda kaldırma ıslmını hıdrolık koluyla yaparsın aynı anda hıdrolık kollarını kaldırmak ıstedıgın zaman sıkıntılı olabılıyor onuda uzerınde artı eksı olan vanayla cozebılırorum