Opera Max - BASF atmaya yarın başlıyorum...

Arkadaşlar yarın Opera Max - BASF - Etken maddeleri: 62,5g/l Epoxiconazole + 85g/l Pyraciostrobin pasilacını atmaya başlıyorum.Yaprak biti ve yapıştırıcı - ph düzenleyicide karıştırark atıcam buğdaylarda seyrekte olsa bulduğum lekeler septoryalar ve altlarda başlayan küllemeler çok iyi olan buğdaylarımın sonunda kötü rüyalar görmemek için masraftan kaçmıyacağım herkese bol bereketli bir yıl dilerim...

Ynt: Opera Max - BASF atmaya yarın başlıyorum...

YAYICI YAPIŞTIRICI GEREKMEZ DİYE BİLİYORUM OPERA MAX TA .BEN OPERA MAX I KULLANIYORUM ŞU ANA KADAR EN İYİSİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.BİTKİ DAHA FAZLA YEŞİL KALIYOR AYRICA YANINA BÖCEK İLACI FERTİLON COMBİ 2,AMİNOASİT VE POTASYUM NİTRAT İLAVE EDECEM

• Beğen
Tepkiler: Alexander

Dün attım bende yaprak biti ilacı tozdu göztaşı gibi mavi birşeydi yapıştırıcı ve ph düzenleyicide koyduk 30-32 donum attı makine 6 lite koydum opera ' dan işallah iyi olur yeşil kalması cok onemlı ekınlerın cok kuvetliler su an cok az nadırde olsa pas yaptık ılaclamayı rıske gırmedık.Ayrıca gubretasın elımde kalan 1 torpa kombisi onuda az az kattım ılacın ıcıne bakalım hayırlısı :)

Neyse aşırı kullanmadık bugun yağmurlarda başladı işler yolunda fevkinde gidiyor bu sene şapkayı atarız :D Birde bakıyorum Marmara bölgesi dışında pas ilacı kullanımı Türkiye çapında cok az trakyada ve marmarada bu sene buğdaylar cok sık herturlu ılaclamayı yapmak boynumuzun borcu oldu.

samecionur17 link=topic=74550.msg876949#msg876949 date=1396900617' Alıntı:
Arkadaşlar yarın Opera Max - BASF - Etken maddeleri: 62,5g/l Epoxiconazole + 85g/l Pyraciostrobin pasilacını atmaya başlıyorum.Yaprak biti ve yapıştırıcı - ph düzenleyicide karıştırark atıcam buğdaylarda seyrekte olsa bulduğum lekeler septoryalar ve altlarda başlayan küllemeler çok iyi olan buğdaylarımın sonunda kötü rüyalar görmemek için masraftan kaçmıyacağım herkese bol bereketli bir yıl dilerim...
Çok kaliteli bir ilaç olduğunu duymuştum fiyatı nedir acaba dekara maliyrti ne kadar.

Ben 5 lt liğini toptan 180 lıradan aldım.Tanıdık diye ucuza verdi herelde :D İlacın üzerinde 25 dönüm diyorda sen 28-30 dönüme kadar çıkabilirsin pas cok baskın deılse yınede kendın tecrübe et dene derım.

samecionur17 link=topic=74550.msg878456#msg878456 date=1397203711' Alıntı:
Ben 5 lt liğini toptan 180 lıradan aldım.Tanıdık diye ucuza verdi herelde :D İlacın üzerinde 25 dönüm diyorda sen 28-30 dönüme kadar çıkabilirsin pas cok baskın deılse yınede kendın tecrübe et dene derım.
nereden aldin 180 tl ye opera maxi il olarak soruprum bizim burada yani bandirmada 225 tl civari istiolar

Keşandan aldım arkadaşım beyami topçudan esnaf adamlar yunanistandan geliyorlar dusun tarım ılacı almak ıcın surumden kazanıyorlar cok satıp az kar kımse mağdur olmuyor anlıcağın tarım krediyle ortaklığım var mesela onlar bile 220 den asagı veremediler tanesını :S anlş-*s