Kabak çekirdeği yardım lütfen

Arkadaşlar kabak çekirdeği için kabak ekeceğim aranızda eken arkadaşlara şunu sormak istiyorum ekmeden önce yabancı ot ilacı atıyormusunuz atıyorsanız ne kullanıyorsunuz lütfen yardım saygılar

Ynt: Kabak çekirdeği yardım lütfen

bız hıc bı ılac kullanmıyoruz eskıden nohut ılacı atıoduk ama bir dahaki yıla etkıledıgı ıcın atmıyoruz bıdahakı sene pancar ekin hepsını etkıledı nohut ılacı kullananlar cok dıkkattlı olsunlar yanlıs kullanım yapmasınlar atan arkadaslar sız nohut ılacını ne kadar atıorsunuz 600 litreye ne kadar katıyosunuz ve kac dekara atıorsunuz?

Kabağa ot ilacı yapanı hiç duymadım.Genellikle bir kere traktörle ara çapası ve işçiylede elle çapa yaptırıldimı ot için yeterli oluyor.Zaten kabak çok sulanmayan bir bitki fazla ot olmaz.

aslan26 link=topic=74555.msg877049#msg877049 date=1396949930' Alıntı:
Kabağa ot ilacı yapanı hiç duymadım.Genellikle bir kere traktörle ara çapası ve işçiylede elle çapa yaptırıldimı ot için yeterli oluyor.Zaten kabak çok sulanmayan bir bitki fazla ot olmaz.
kabagı sulu tarımda ekeriz güzelde sularız güzel verimlerde alırız ot ilacıda var tiriflin degil ama

aslan26 link=topic=74555.msg877049#msg877049 date=1396949930' Alıntı:
http://dinctarim.com.tr/zirai-ilaclar/hektas/hektas-herbisitler/217-vper-100-sl.html
vper100 kullandım hiç ot olmuyor ekimden 3veya 5 gün içinde 400lt holdere 1tane 1çay bardağı ester atıyom ot gelmiyor