Uzun Uzun Araştır ve büyük Hüsran Argofarm 410

Ynt: Uzun Uzun Araştır ve büyük Hüsran Argofarm 410

İtalyanlar devreye girince iş tatlıya bağlanmış fakat başlarda yaşadığınız sıkıntılar ne yazıkkı bizim kendi insanımızdan kaynaklanan şeyler ama sonuç güzel ve güven verici adamlar bu şekilde zarar değil kar ediceklerinin farkındalar.

arkadaşlar tüm trakkulup üyelerine çok teşşekkür ediyorum, bu işte sizinde emeğiniz var yardımcı oldunuz bana yol gösterdiniz. bugün yeni traktörü teslim aldım lüks kabınlı şekilde . kontrol ettim çalışmayan bi aksamı yoktu herşey dört dörtlüktü inşallah en yakın zamanda resimlerini ceker yüklerim buraya

kayamehmet707 link=topic=74648.msg885646#msg885646 date=1398863904' Alıntı:
arkadaşlar tüm trakkulup üyelerine çok teşşekkür ediyorum, bu işte sizinde emeğiniz var yardımcı oldunuz bana yol gösterdiniz. bugün yeni traktörü teslim aldım lüks kabınlı şekilde . kontrol ettim çalışmayan bi aksamı yoktu herşey dört dörtlüktü inşallah en yakın zamanda resimlerini ceker yüklerim buraya
hayırlı olsun naip buymuş.ilk traktörü aldığında kendi kendime keşke lüks kabinlisini alsaydın demiştim.nasip böyleymiş :D

kayamehmet707 link=topic=74648.msg885646#msg885646 date=1398863904' Alıntı:
abi bizimki 2012 model gs ama lüks kabin degil yalniz luks kabinde sag ve solda bardaklik vb gibi koymaya yer yapmislar arka direkten baglantili oralari detayli cekermisin buyuk ihtimalle uyar gibi duruyo onlardan taktirmayi dusunuyorum ozellikle sol taraf cok kullanisli.

Geçmiş olsun , sürecin başından sonuna bizlerde dahil olduk.
Bazı arkadaşlarımız başına birşey gelince duyurmuyorlar , öyle kullanmaya devam ediyorlar.
Buda bazı firmaların ekmeğine yağ sürüyoruz.
Ama artık devir yavaş yavaş değişiyor , genelde bu tür sorunlar gizli kalmıyor.
Deutz kendine yakışanı yapmış , global ve köklü bir firma olduğunu , bizleri madur etmeyeceğini göstermiş.
Olayın bu şekilde sonuçlanmasının kahramanı bence sizssiniz , inatla ve sabırla sonuna kadar takip ettiniz , buraya danışarak , farklı şekillerde araştırarak sonuca ulaştınız.
İnşallah bu traktörünüz yüzünüzü güldürür , uzun yıllar sorunsuz kulanırsınız.

Deutz müsteri mağduriyetini gidererek büyük firma olduğunu gösterdi.Deutzu tebrik ediyorum.
Sanada tekrar geçmiş olsun abi yeni traktörün hayırlı olsun