MTZ TRAKTÖR/Beklenen Güç Geldi

Ynt: MTZ TRAKTÖR/Beklenen Güç Geldi

konya fuarına 350 bg getirdiler.. bu seneki fuarın en büyüğüydü.. saymayacak kadar özellik.. en çok koltuğun terse dönüp orda da aynen çalışma twinrac dikkatimi çekti..

etli, malzemeden çalınmamış yapı.. commonrail..vs.

450-500 bin tl fiyat..

rica ettik bi çalıştırdılar uçak motoru sanki :) bunda deutz kullanmışlar.. diğerleri hep kendinin motoru..

O sondan 2. resimdeki kollar vites değil.Hidrolik güç çıkışlarını idare eder.Saglam traktörlerdir ama Türkike gelen eski modellerinin frenleri disk değildi kampanaydı ve çok zayıfdı.Birde şanzımanları çok sertdi.9 ileriydi yanlış hatırlamıyosam.Bunlarda o sorunları çözdülerse güzel olmuştur.Birde unutmadan bunlardaki şase sistemi jdlerdeki gibi tam şase değildir.Yarım şasedir ön ağırlıklardan şanzımana kadar uzanır.

paylaşım için teşekkürler dostum

yalnız benim anlamadıgım birşey var
bu ruslar son sistem gayet güzel hatunnlar imal ediyor ama yaptıkları araba traktör vs vs gibi motorlu vasıtalarda pek çirkin

insanın sorası geliyor
hangisi rus :)

fiyatları çok yüksek

önde yapılan portal aks uygulaamsı ilk üretimlerde bile var tatra kamyonların bağımsız aks sistemi gibidir

genelinde rus araçlarında yakıt tüketimi % 30 minimum daha yüksektir mekanikte sağlamalr ama elektrikte bilmiyorum süprizlerle doludur