70e oks sorunu

Ynt: 70e oks sorunu

bende de 80.4 e var iki gün önce değişti oks traktör 163 saatteydi henüz.100 saatteyken sigorta değişmişti şimdi komple değişti oks. ayrıca hidrolik kollar 13 ' lü kazayağını yerden kesemiyor artık haftaya da hidrolik sistemi yaptırmaya gideceğim 171 saatte bi makinenin bu kadar sorun çıkarması beni yoruyor servise git gel 50 tl yakıyor böyle giderse yollayacağım traktörü.yakıt güzel çekiş güzel ama iş zamanı bu sorunlar canımı sıkmaya başladı.

OKS yi sök bi bak bakalım. Aküye deydir bi bak OKS calisiyormu. Sorun beyindeyse arka kapağını bi aç küçük kare seklinde bi yere bağlı kablolar orası erimiş yada kablo kopmuş olabilir. Ben bikackez böyle tamir ettim.

OKS yi sök bi bak bakalım. Aküye deydir bi bak OKS calisiyormu. Sorun beyindeyse arka kapağını bi aç küçük kare seklinde bi yere bağlı kablolar orası erimiş yada kablo kopmuş olabilir. Ben bikackez böyle tamir ettim.

sigortadan olup olmadığını anlamak için motor stop halinde iken oks ye bas ses geliyorsa sigorta dan değil gelmiyor sa sigorta kesmiştir 3 gün önce benim oks nin sigortası bozulmuştu servis böyle tarif etti telefonda bende yaptım halloldu