pis köylü....27 Mart 2014

Nazlı Ilıcak Abdülkadir Selvi ' ye ' Pis Köylü, taşralı ' dedi mi?

Bu ülkenin kurucu cumhurbaşkanının “Milletin efendisi” olarak kabul ettiği köylülüğü hakaret kabul etmek köylülüğe hakarettir…

seçim arafesinde böyle konu açmak dogru degil diye düşündüm...canlı yayında bu sözler sözylendi ama taşralı-köylü -çiftçi ses çıkarmadı...
nazlı ılıcagı kınıyorum....

konu yanlış derseniz kilitleyin.veya kaldırabilirsiniz...

Ynt: pis köylü....27 Mart 2014

Üzgünüm ama Bununla yaşamaya alışmalıyız.çünkü bunlar ilk değil şöyle ki Özal : zenginler bana yeter.
Erdoğan: ananı alda git. ilk aklıma gelenler buna benzer Ilıcak söylemiş çok mu ?
Kendi yaptıklarını ...... kapatmaya çalışıyorlardır.

FEHİM link=topic=74823.msg881506#msg881506 date=1397810302' Alıntı:
Üzgünüm ama Bununla yaşamaya alışmalıyız.çünkü bunlar ilk değil şöyle ki Özal : zenginler bana yeter.
Erdoğan: ananı alda git. ilk aklıma gelenler buna benzer Ilıcak söylemiş çok mu ?
Kendi yaptıklarını ...... kapatmaya çalışıyorlardır.
Bu örneklere ʹʹDagdaki çoban ile benim oyum birmi ʹʹ lafınida eklemeliyiz.Köylülere böyle hitab edenlere Atatürk ün şu sözünü hatırlatıyorumʹʹEğer milletimizin büyük çoğunluğu çiftçi (köylü) olmasaydı biz bügün dünya üzerinde olmazdık.ʹʹ

köylü link=topic=74823.msg881436#msg881436 date=1397768232' Alıntı:
Nazlı Ilıcak Abdülkadir Selvi ' ye ' Pis Köylü, taşralı ' dedi mi?

Bu ülkenin kurucu cumhurbaşkanının “Milletin efendisi” olarak kabul ettiği köylülüğü hakaret kabul etmek köylülüğe hakarettir…

seçim arafesinde böyle konu açmak dogru degil diye düşündüm...canlı yayında bu sözler sözylendi ama taşralı-köylü -çiftçi ses çıkarmadı...
nazlı ılıcagı kınıyorum....

konu yanlış derseniz kilitleyin.veya kaldırabilirsiniz...
üstüne alınma panpa zuha-*-s
bunamış zavallı...

Bu açıklamalarin insanlara ne faydası varki şimdi araştırma yapsak bunların ya anası çiftçi ya babası çiftçi yada ebesi çiftçi yada yedi sülalesi çiftçidir.mesajın özünü anladınız siz.

paraya göre şekil değiştirenlerden birisiidr kendisi laflarını dikkate almamak gerekir. :D ha istersek kendisine yeteri miktarda dolar verip istediğimizi söyletebiliriz cici şehirli ablamıza....

Dagdaki çoban ile benim oyum birmi ʹ
aslan26
benim bildiğim veya daha sonraki tvdeki açıklaması farklı bir anlamdaydı. anladığım veya ikinciye konuştuğuna bende katılıyorum.( dağ demek istediği pkknın dağdakisi)

Nazlı Ilıcak Türkiyedeki En İki Yüzlü İnsanlardan Bir Tanesi Nasıl Ilcaüın Ne Fıkra Yazarlığını Severm Nede Canlı Yayınlarını İzlerim Böyle Bişe Dedimi Duymadım Ama Demesi Muhtemel.