3.085D hakkında yardım lütfen

Ynt: 3.085D hakkında yardım lütfen

EROL AKGÜN link=topic=74842.msg882221#msg882221 date=1397984200' Alıntı:
Öncelikle hayırlı olsun kardeşim ( hemşerim ) . yeğenlerimde var yıllardır kullanıyorlar bir şikayetlerini duymadım . muhakkak iyi bir ustaya göster kimseye güvenme sana tavsiyem . bir teknik personel ( UÇAK TEKNİSYENİ ) olarak size önerim traktörü yetkili bir servise götür ondan sonra traktörün kompresör basınçlarını ölçtür . normal değerlere yakınsa sıkıntı olmaz . debriyaj konusunda arkadaşların dediklerine katılıyorum . yalnız yetkili serviste tüm kontrolları yaptırdıktan sonra muhakkak yaptırdığın işlere karşılık liste al ve kontrol edilmiştir diye yazı alırsan en azından bundan sonra sıkıntı olduğunda servis yaptığı kontroldan sorumludur . belki biraz masrafın olur ama hiç olmazsa baştan sorunu görüp almazsın . yetkili servise götürmeden önce uğra neleri kontrol ettirmen gerektiğini söyle ve fiyatını öğrenmeni tavsiye ederim . çünkü ikinci ellerin bir çoğunda problemlerin olduğunu ve satarken kimsenin söylemediğini biliyorum . MOTOR VE ŞANZIMAN PROBLEMLERİ ÇOK ÖNEMLİDİR .lütfen yetkili servisten başka yere güvenme kardeşim . birde serviste yaptırdığın kontrollara aıt belgesini kaşeli kağıdı almayı unutma . hayırlı olsun .

Dediklerinizde haklısınız yorumunuz için çok tesekkur ederım. muhakkak dedıgınız yapılınca gonul rahatlıgı ıle kullanızsınız ancak Otomobil olsa alıp götürürsünüz lakin traktörü max goturecegınız mesafe 20 km. Daha uzakta olursa eğer servis yüzü astarını geçer . 2 el arayıp sıfır traktör alanları anlamak çok güç değil :)

Ynt: 3.085D hakkında yardım lütfen

emrekaptan59 link=topic=74842.msg883240#msg883240 date=1398266303' Alıntı:
3085 almak düşüncesinde olan arkadaslar için diyorum Ankara ' daki galerilerde öğütçüdeki eryıldırımdaki traktörler uzaklardan bnm gibi bakmaya güdecek olursa hiç zahmet etmesin
cesur öğütçü ' den mi baktın ?