yaprak gübreleri ve pas ilaçlarımız geldi...

Ynt: yaprak gübreleri ve pas ilaçlarımız geldi...

Güzel paylaşım Samet.Vitali hafta içi denemelik 30lt. alacağım kısmetse.Opera için paraya kıymışsın 5lt. ' liğe bana 190tl ' ye bırakırız demişlerdi en son.Ekonomik açıdan daha uygun duett super almıştım.Güle güle kullan ilaçları-gübreleri.Doğum gününde kutlu olsun bu arada :)

alper4u link=topic=74870.msg882273#msg882273 date=1398005008' Alıntı:
Güzel paylaşım Samet.Vitali hafta içi denemelik 30lt. alacağım kısmetse.Opera için paraya kıymışsın 5lt. ' liğe bana 190tl ' ye bırakırız demişlerdi en son.Ekonomik açıdan daha uygun duett super almıştım.Güle güle kullan ilaçları-gübreleri.Doğum gününde kutlu olsun bu arada :)
sağol alper abi teşekkür ederim ben 30 ağustosa 200 liraya aldım operayı baktık baktık buğdaylara kıyamadık Allah buluttan saklasın çok güzel buraya kadar gelmişken son noktada hatasız olsun istedik :)

kaliteli ilaçlar almışsın Samet, bu yağışlardan sonra hemen girip atarsın sanırım, intersit süne ilacına dikkat et
tarım ilçe bu ayda atılmaması için uyarılar yapıyor, ceza keseceğiz diyorlar.ben duet ile karıştırmadan daha sonra tekrar süne ilacı atacağım.

BARTU link=topic=74870.msg882275#msg882275 date=1398005533' Alıntı:
kaliteli ilaçlar almışsın Samet, bu yağışlardan sonra hemen girip atarsın sanırım, intersit süne ilacına dikkat et
tarım ilçe bu ayda atılmaması için uyarılar yapıyor, ceza keseceğiz diyorlar.ben duet ile karıştırmadan daha sonra tekrar süne ilacı atacağım.
sağol abi kısmetse hemen atçaz yağışlar geçsin çok şükür yağmurlar düştü .. ama bu süne için değil bit var buğdaylarda bu yasaklı ilaç değil

Kaliteli ilaç ve iyi planlanmış gübre atımı her zmn bize geri dönücektir.Tarlada ıyı mal varsa hic bır zmn gübreden kaçılmamalı daha fazla atılmalıdır.Herkese bereketlı seneler.

yorumlar için çok sağolun arkadaşlar nasıl olsa çiftçilik kumar buraya kadar gelmişken burdan sonrası nasıl olsa gider :D
teşekkür ederim doğum günümü kutladıgınız için :)