'mozberk' nickli üye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
14.06.2009
19,061
1,839
Kütahya

Arkadaşlar; mozberk nickli üye özeldem pm attı bana, fakat cevap yazıyorum, üyenin kişisel ileti kutusu dolu olduğu için gönderilemedi diyor. :) Buna benzer birçok durumla karşılaştım. Bu konuda bilgisi olanlar, konuyu aydınlatırsa sevinirim, hem de bu arkadaşlar mağdur olmaz.

Ynt: 'mozberk' nickli üye

mozberk link=topic=74947.msg883482#msg883482 date=1398287249' Alıntı:
Arkadaşlar Hesabıma başka arkadaşlarda giriyor size onlar mesaj atıyor mazur görün:)
NAsıl yani?
Ortak mı kullanımda yoksa hesabınızı ele mi geçirdiler?

Arkadaşlarım var onların email adresi falan yok kullanmayı da bilmiyorlar ben de hepsine e posta adresi açacağıma e posta adresimi verdem şifremi verdim. şunu buraya yazacaksın siteye gireceksin dedim baya bi kişi kullanıyoruz rahatsız olmuşunuz en iyisi ben bunu kapatayım

mozberk link=topic=74947.msg883485#msg883485 date=1398287937' Alıntı:
Arkadaşlarım var onların email adresi falan yok kullanmayı da bilmiyorlar ben de hepsine e posta adresi açacağıma e posta adresimi verdem şifremi verdim. şunu buraya yazacaksın siteye gireceksin dedim baya bi kişi kullanıyoruz rahatsız olmuşunuz en iyisi ben bunu kapatayım
Bana mesaj gelmedi , bu sebeple ben rahatsız olmadım :)

Bu arada özel olmayacaksa bir soru sormak isterim.
Epeyce bir süredir foruma üyesiniz , fakat hiç mesajınız yok genele atılmış.
Üyelerimizi neler düşündüğü , naasıl davrandığı bizim için önemlidir , Hatta bir ara bu şekilde olan üyelerimizi nasıl daha aktif hale getirebiliriz diye konu açmış ve fikirleri dinlemiştik. Anladığımız kadarıyla sizde sessiz çoğunluk diye tabir ettiğimiz üyelerimiz arasındasınız. Sizi ve sizin gibi düşününlerin daha aktif olmasını sağlamak adına forumda ne gibi yenilikler yapabiliriz onları araştırıyoruz , bu konuda fikriniz varsa lütfen paylaşır mısınız?

Teşekkürler.

Arkadaşlarıma e posta adresi açıp onları bu siteye üye etmeyi deneyeceğim. o zaman aktif olurlar. çünkü formda konuyu paylaşmak istemiyorlar. sürekli arkadaşlara ileti gönderiyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...