JOHN DEERE 6330 VE ÖZGÜL TARIM KÜLTÜVATÖR İLE AYÇİÇEK YERİ HAZIRLIĞI 2014...!!!

JOHN DEERE 6330 VE ÖZGÜL TARIM KÜLTÜVATÖR İLE AYÇİÇEK YERİ HAZIRLIĞI 2014...!!!

22/04/2014

Arkadaşlar geçen gün bizim ayçiçek tarlalarını ekerken köyden bir arkadaşımızda yan tarlada John Deere 6330 ve Özgül Tarım kültüvatör ile ayçiçek yeri hazırlıyordu. Bende sizler için birkaç fotoğraf ve vidyo çektim. Şimdi onları paylaşıyorum.....;)

Vidyo HD 1080P....!!!
JOHN DEERE 6330 & ÖZGÜL TARIM CULTUVATOR SEEDBED PREPARING 2014 HD VIDEO...!!! - YER HAZIRLAMA

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: JOHN DEERE 6330 VE ÖZGÜL TARIM KÜLTÜVATÖR İLE AYÇİÇEK YERİ HAZIRLIĞI 2014...!!!

Maşallah Allah bereketinizi arttırsın aletler muhteşem bu johndeere nin 6000 serileri felaket makinalar bunlara işmi dayanır hayırlısı inşallah...

Ynt: JOHN DEERE 6330 VE ÖZGÜL TARIM KÜLTÜVATÖR İLE AYÇİÇEK YERİ HAZIRLIĞI 2014...!!!

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

bilal tıraşçı link=topic=74962.msg883837#msg883837 date=1398372255' Alıntı:
Güzel Paylaşım Abi ELine Sağlık... S4ZOOM La mı Çekiyorsun?

Vidyoyu S4 Zoom ile çektim. Fotoğrafları kamerayla çektim. Yalnız S4 ' ü aldığımıdan beri pek kamera kullandığım yok. Paslanmasın diye onla çekeyim bu sefer dedim. Ama ekim fotoğrafları karışık biraz S4 biraz kamera ile...

ademin link=topic=74962.msg883950#msg883950 date=1398418379' Alıntı:
Cok guzel makinalar maşallah. Hasmetle aşık atabiliyormu arazide ?

Bu arkadaşın traktörü. Haşmet ile yan yana geldikleri olmadı. O günü denk geldiler. O günde biz ekiyorduk, o sürüyordu zaten. O yüzden pek kıyaslama olmaz. Zaten pek kıyaslama şansımızda olacağını sanmıyorum. O birinci traktör olarak kullanıyor, biz ikinci traktör olarak. Alan olarak aynı işte pek denk gelmezler...