agrofarm 410 dt

arkadaşlar bende agrofarm 410 dt var.aşırı yakıyor bıktım artık kimse ilgilenmiyor.geliyolar fabrikadan ellerinde bilgisayar bağlıyolar traktöre 5 dakika sonra ayarladık deyip gidiyolar.bende 3,085 masseyde var rotatilde günde 30 litre az yaktı tarlada aynı pullukta 15 ile 30 litre arası az yakıyor.ne yapmam gerekiyor.son çare satacam artık

Ynt: agrofarm 410 dt

karagoz070 link=topic=74966.msg883800#msg883800 date=1398367143' Alıntı:
arkadaşlar bende agrofarm 410 dt var.aşırı yakıyor bıktım artık kimse ilgilenmiyor.geliyolar fabrikadan ellerinde bilgisayar bağlıyolar traktöre 5 dakika sonra ayarladık deyip gidiyolar.bende 3,085 masseyde var rotatilde günde 30 litre az yaktı tarlada aynı pullukta 15 ile 30 litre arası az yakıyor.ne yapmam gerekiyor.son çare satacam artık
Hocam Önceki Kullandığınız Traktörle Kıyaslama Yapmak Bence Yanlış Olur... Ki Zaten Bir Gün Sonunda Yakılan 15 Litre Gibi Bir Mazottan Bahsediyorsunuz...

Öncelikle Diğer Traktörünüzle Bu Traktörünüzde Kullandıgınız Ekipmanların İş Genişliklerini Verin ki Ona Göre Kıyas Yapalım Bizde...

normalde az yakması gereken deutz nasıl çok yakar anlamıyorum bence bilinmeyen yada bulunamayan bir hata vardır...
bende deutz 75 var yakıtından aşırı memnunum kabininden aşırı şikayetim var ama yakıt ve çekişi için değişmeye gönlüm elvermiyor.

Takımlar aynıysa bir yerlerde sorun var.Bence pompada ve enjektörlerde bi sorun vardır.Servisin çözmesi lazım Avrupa montaj motor ama yaktıklarını bende duymuştum.Ama o kadar da fazla bir yakıta illa birşeyler sebep oluyordur.

bugün servis fabrikayı aramış kendin depoyu doldur ölç ne yaktığını demişler sanki biz yalan söylüyoruz.aynı pullukta 2500 metrekarede 5 litre yaktı diğeri 4 litreye varmadı ve dahası massey daha hızlı daha rahat

kayamehmet707 link=topic=74966.msg889932#msg889932 date=1399898868' Alıntı:
aynısından bende var tarlada denedim daha 12 saatteyken 4 lü 12 li pulluk ile 1,6 litre yaktı bu rakam güzel senin traktör kaç saatte aldın alalımı böyle yakıyor garantisi varmı.
4 12 küçük değil mi kardeşim bu traktöre. biz 5 12 takıyoruz. 5 12 ile 2 litre yakıyor aldım alalı böyle 950 saate geldi garanti bitti. hala teknik servis gelecek hala gelecek böyle ünlü bir traktörün teknik servisi neden böyle oluyor acaba