Uzaktan kumanda 2.5 km ile tarımsal sulama

Arkadaşlar kablosuz uzaktan kumandaların yapımına :S 1980 yılından beri çalışıyorum ilki evimin giriş yana kayar ok-*-s kapısıydı birde sulamada özellikle yağmurlamada 900 metreye motoru aç kapa gide gele bıktım.Sonunda başardım ve uzun zamandır kendim kullanıyorum ama gören duyanlarada hizmet vermeye başladım son haliyle açık alanda 2.5 km den aç kapa yapabilmekdeyim...Sırada SAME var ... :S

<iframe width='560' height='315' src='http://www.izlesene.com/embedplayer/7379048' allowfullscreen frameborder='0'></iframe><p><a href='http://www.izlesene.com/video/uzaktan-kumanda-25-km/7379048' target='_blank' title='Uzaktan Kumanda 2.5 Km'>Uzaktan Kumanda 2.5 Km</a> | <a href='http://www.izlesene.com' target='_blank' title='izlesene'>izlesene.com</a></p>

Ynt: Uzaktan kumanda 2.5 km ile tarımsal sulama

Tebrikler güzel çalışma. Keşke video da uzak bi yere gidip deneseymişsiniz. Yanlış anlaşılmasın çekim alanını da göstermiş olurdunuz.Bu arada fiyat ve montaj hakkında bilgi verir misiniz?

Sulama yaparken poşet içersine koyup kemere takıp kullanıyorum.Açık alanda 2.5 km garanti montajı sadece dik bir pozisyonda dursun yeter.10 amper kontaktör kumada kiti anten kablo isteyen akadaşlara gönderebilirim fiyatı 250 lira...

elinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş. öncelikle bir kaç sorum olacak bu ürünü sadece sulama ekipmanları için mi kullanabiliyoruz. daha farklı şeylerde de kullanabilirmiyiz?

Kullanmak istediğiniz herhangi bir cihaz alet mutlak suretle bir enerji ile çalışır enerjiyi bu cihaz üzerinden geçirdiğinizde enerjinin kontroli sizin sadece parmak ucunuzda tek tuş aç tek tuş kapa istediğinizi yapabilirsiniz... ok-*-s

- Her tür açma kapama (on-off key)

- Ev ve Bahçe aydınlatmalarında

- Bahçe sulama sistemleri ve Tarla sulama sistemleri

- Endüstriyel ekipman kontrolleri

- Marin ekipmanlar

- Robot kontrol

- İkaz veya alarm sistemlerinin kontrolü

- Apartman kapı otomatiği

- Site giriş kapıları

- Yana kayar kapılar

- Garaj kapıları

- Endüstriyel ağır ekipman kontrolleri

- Güvenlik kameralarını çevirme

- Işıklandırma kontrolleri

- Otomobilde fonksiyon kumandaları

- Perde kontrollerinde

Şu an üzerinde çalışdığım konu ses komutuyla traktörü çalıştırıp stop etme kit hazır sayılır sadece montajı kaldı onuda ilerleyen zamanda sizlerle paylaşacağım ... ıuy*u-*

qflk52 link=topic=75103.msg886036#msg886036 date=1398943870' Alıntı:
Peki bu ürünü nasıl temin edebilirim ve teknik destek konusunda yardım veriyor musunuz?
gorus link=topic=75103.msg886042#msg886042 date=1398944480' Alıntı:
güzel düşünce büyük sıkıntıdan kurtulmuşsun :)

Arkadaşım ben bir kaç değişik çeşitde kumandalar hazırlıyorum ürünler 2 yıl garantili isteyene kargo ödemeli olarak göndermekdeyim cihazın kullanımı çok basit ...
1- adet kutu ebatları 210 x 280 x 100 mm
2- kutunun altında iki adet 3x2.5 kablo çıkıyor
3- Kabloların ucunda bir erkek fiş bir dişi fiş mevcut
4- Erkek fişi şebeke elektiriğine takıcaksın dişi fişi ise kullanmak istediğin elektirkli aleti takıcaksın
5- Kumanda üzerindeki on off anahtarını OFF durumundan ON durumuna getirip
6- Açmak için : kumanda üzerindeki (A)tuşuna basıp brakdığında çalıştırmak istediğin alet çalışır
7- Kapatmak için: ise kumanda üzerindeki (B) tuşuna basıp bırakdığında çalışan aletin elektriği kesilir

Sıradaki kumanda )))SAME )))ye komut vererek hareket etmesi kısaca...
Kontak aç ....kontak açıldı ...kontak kapatıldı...diyecek
Motoru çalıştır...motor çalıştı...motor stop edildi...diyecek
Farları yakarmısın...farlar yandı
Sag sinyal sol sinyal
Hidrolik kaldır...hidroliği indir gibi komutlarla same kısaca benim KIRMIZI ŞİMŞEĞİM olacak... :S