İLK AÇIK TARLA SÜRÜMÜMÜZ

bölge itibari ile bu güne kadarsürdüğüm en büyük açık tarla 18 dönüm dü.

bi abim karamürsel valideköprüden 75 dönüm bi yer kiralamış sebze ekimi için. illa benim traktörle git sür dedi. iznik bölgesinin tek 3070 i onda. bende kabul ettim. 1,5 günde sürüldü tarla. 20 dönümünü boş cıkıp dolu inerek, geri kalanını 2 taraflı sürdüm. 4 depo kadar mazot ile 3 litre yağ yaktık :) traktör ne kadar askıda kaldı hatırlamıyorum bile. alt taraf 1 cm incelmiştir kesin :)

R10UxUK.jpg

TD4uBnt.jpg

sWVRPrX.jpg

kICYr7F.jpg

5PMnzb2.jpg

EDBAbXg.jpg

S3iBAzr.jpg

tECIHUj.jpg

Ynt: İLK AÇIK TARLA SÜRÜMÜMÜZ

pulluğun tam numarasını bilmiyorum. toprak ağır ve derin sürülmek zorunda. özellikle sırık domates derin sürüm istiyor. traktörün yağ zaten eskiydi bide aşırı zorladık makinayı. takviye 4 te el gazı sonda 15 20 gaz arası cıkıyo sürerek. takviye 3 yavas geliyo ve motor patinaj yapıyo. zatende motorun altı devamlı surtuyo.

Ynt: İLK AÇIK TARLA SÜRÜMÜMÜZ

3070 le surum zevkı paha bıcılmez kolay kolay bayılmaz 3070 de fakat levyelı model sanırım takviye 4 atıyon hızlı gelıo takvıye 3 atıon yavas gelıyo bu sorun var 3070 her seyıyle mukkemmel makına da bu motorlar bag bahce motoru tarlaya gırınce ağlarlar alcak oldugu ıcın hemen askıya alır ve yakıt artar normal bı tarla motoru olsa o tarlayı 2 depoyla surmustu 24 jant bır de sanırım yalnız 3070 de o cekısı hıssedersiniz