TRAKTÖR SEÇİMİ BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIR MISINIZ

TRAKTÖR SEÇİMİ

• Kullanılan toplam oy
    193

[size=14pt]öncelikle herkese selamlar;
belkide herkesi ilgilendiren ve en çok merak edilen orta sınıf 4wd traktör seçimi veya karşılaştırmasına sizin tecrübelerinizle değinmek istiyorum. seçim sınırlar dahilinde olsun lütfen !

same tiger 55hp , ls ultra 55c, new holland tt55, mf 2620, tümosan 6055, erkunt kısmet 55, john deere 5050e ve eskilerden mf 3060 phantom bu traktörler içinde çiftçi için en ideali yakıt, yedek parça-servis ve kalite olarak hangisini önerirsiniz ve önerme sebebiniz nedir marka sempatizanlığını bir kenara bırakarak cevap verelim lütfen ! :S
[/size]

Ynt: TRAKTÖR SEÇİMİ LÜTFEN BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIN

gorus link=topic=75133.msg885863#msg885863 date=1398891982' Alıntı:
fiyat olarak nerelere kadar çıkabilirsin case cx55 te çok güzel traktör

fiyatı ikinci plana bırakalım sadece kendim için değil genel herkese hitap edebilecek bir araştırma konusu olması amacıyla konuyu açtım herkes kendine göre beğendiği traktörün diğer traktörlerden artı özelliğini yazarsa zamanla ortaya bi fikir çıkar sanırım buda kararsız kalanlar için iyi bir araştırma konusu olur diye düşünüyorum

Kendi memleketimdeki durumu gözönünde bulundurarak 3060 ya da td65 öneririm
zira yedek parça, servis vs avantajlı olur
tt serisi hakkında çok iyimser değilim zira bana fazla hantal geliyor

Gökhan ÖZKAN link=topic=75133.msg885904#msg885904 date=1398895194' Alıntı:
50 tane konuya bu konu başlığını yazmanızdaki amaç nedir ?

herkesi tarafsız bir yere toplamak istedim bakıyorum bu tarz sorular markaların altında var oldukça da çok sorun o markayı herkes övmüş. araştırmacı doğru sonucu bulamamış belkide en çok sorulan cevabı merak edilen konulardan biri olduğunu düşündüğüm için herkes bi katkıda bulunur düşüncesindeyim

Bence gereksiz bir konu
1.<traktör kullanıcılarımız bu kadarmı ?>demek insanları rencide eder ben dahil.
2. traktör satın almak gibi bir niyetinin olduğunu sanmıyorum.
3. tabiki herkes kendi beğendiğini yazacaktır.
4. benim için konu fazlalığından başka birşey değil vb
İnşallah üzmeden yazabilmişimdir. saygılar.

FEHİM link=topic=75133.msg885922#msg885922 date=1398923160' Alıntı:
Bence gereksiz bir konu
1.<traktör kullanıcılarımız bu kadarmı ?>demek insanları rencide eder ben dahil.
2. traktör satın almak gibi bir niyetinin olduğunu sanmıyorum.
3. tabiki herkes kendi beğendiğini yazacaktır.
4. benim için konu fazlalığından başka birşey değil vb
İnşallah üzmeden yazabilmişimdir. saygılar.
Şuan traktör almak gibi bir niyetim yok konuyu açarken karşılaştırma konusu olarak belirttim herkes tarafından merak edilen 55 hp orta sınıf traktörün kullanılan tarafından karşılaştırılması istedim herkes bu traktörmü şu traktörmü diye konu açıyor bende hepsini buraya topladım tek konu altında rencide olunacak bi durumda yok sanırım o şekilde düşündüysen Özür dilerim ben burada herkesin beğendiği değilde kullandı ğı traktörün artı ve eksi özelliklerini yazmasını istedim

70 66S mi yoksa 285S mi iyi ? Yeni
Başlatan ydincbayram « 1 2 3 ... 5 »

Traktör seçimi Yeni
Başlatan Bora atılgan « 1 2 »

95 hp civarindaki traktorlerden hangisini secersiniz Yeni

traktör kıyaslaması Yeni

türkmalı fiat mı iyi italtan malı fiat mı?

TRAKTÖR TAVSİYESİ

ilk gözüme çarpan konular bunlar. Hangi konuyu açsam buraya gereksiz ilgi çekmeye çalışıyorsun. Forma biraz göz atarmısın.

FEHİM link=topic=75133.msg885955#msg885955 date=1398931864' Alıntı:
70 66S mi yoksa 285S mi iyi ? Yeni
Başlatan ydincbayram « 1 2 3 ... 5 »

Traktör seçimi Yeni
Başlatan Bora atılgan « 1 2 »

95 hp civarindaki traktorlerden hangisini secersiniz Yeni

traktör kıyaslaması Yeni

türkmalı fiat mı iyi italtan malı fiat mı?

TRAKTÖR TAVSİYESİ

ilk gözüme çarpan konular bunlar. Hangi konuyu açsam buraya gereksiz ilgi çekmeye çalışıyorsun. Forma biraz göz atarmısın.
Bende diyorumki bi sürü konu olupda Hepsine aynısını yazacağınıza tek konu altında toplamak istedim

FEHİM link=topic=75133.msg886052#msg886052 date=1398945592' Alıntı:
Bende diyorumki bi sürü konu olupda Hepsine aynısını yazacağınıza tek konu altında toplamak istedim

hala anlatamadım. Nasıl biliyorsan öyle yap be arkadaş.
Altında bilgi yazılan hiçbir konu gereksiz değildir bir sürü kişi okuyup karşılaştırma yapacak gereksiz ve konu kirliliği olduğunu düşünenler lütfen kendi bilgileri gibi gereksiz cümleler kurmasın