Foton Traktör, Türkiye'de

Foton Traktör, Hasel ortaklığıyla Türkiye ' de
30 Nisan 2014 Çarşamba - 14:00

Hasel, traktör üreticisi Foton ' un Türkiye distribütörlüğünü alarak traktör pazarındaki yerini yeniden aldı.

Traktör sektörü her geçen gün yeni markaların da katılımıyla gelişmeye devam ediyor. Son olarak iş makinesi ve endüstri ürünlerinin distribütörlüğü yapan Hasel, traktör üreticisi Foton ' un Türkiye distribütörlüğünü aldı.

Foton Traktörleri modern fabrikalarında yıllık 85 bin adet traktör üretimi yapıyor.

Hasel, traktör üreticisi Foton ' un Türkiye distribütörlüğünü alarak traktör pazarındaki yerini yeniden aldı. Modern fabrikalarında yıllık 85 bin adet traktör üretimi yapan ve bunun 17 binini ihraç eden Foton Traktörleri, üretim kalitesi ve adedi olarak ülkesinin iddialı markaları arasında yer alıyor. Foton ' un ana firması Lovol, Perkins ile ortak 1000 serisi motorların üretimi için fabrika kurmuş, ve belli bir süre sonra tüm üretimini hakkını satın alarak değişik ürünlerinde kullanmaya başlamıştır.

Hasel yetkilisi Ahmet Bozok, Perkins için üretilen bu motorların yine Foton tarafından bölgeye satıldığını söyledi. Foton ' un tercih etmelerinde markanın, o bölgedeki en kaliteli traktörü üretmesinin ve ürün gamının son derece geniş olmasının etkili olduğunu söyleyen Hasel Tarım Koordinatörü Gürkan Bahçeci, traktörün fiyat olarak Türkiye pazarına uygun bir fiyata sahip olduğunu bildirdi.

25bg foton var bahçe isinde kullanıyorum 8 numara 5 li canavar gibi yakıt çapa kadar 2010 da sıfır almıştım . 600 saatte balata yiyen arkadaş gazdan çok frene basmış galiba. Ben 254 e turbo ilaçlama takani bile gordum