Kurtlar Vadisi'nin cılkı çıktı

Kurtlar Vadisi eski tadından çok uzakta. Bazı sahneler izleyiciyle dalga geçer nitelikte..

Türkiye ' nin en çok izlenen dizisi ' Kurtlar Vadisi Pusu ' nun son bölümündeki bazı sahneler, dizinin performansını zedeler nitelikteydi.

Zaman ' dan Yusuf Bülbül dizinin forum sitelerine söz konusu hataları eleştiren görüşleri yazdı.

Kurtlar Vadisi izleyicisi, haftalardır İskender Büyük ' ün elinde olan Polat Alemdar ' ın nasıl kurtulacağını görmek için önceki akşam televizyonun karşısına geçti.

Ancak Memati ' nin Polat ' ın intikamını alacağını düşünenler hayal kırıklığı yaşadı.

Polat ' ın kaçmak için klozeti sökme ve betonu kırma sahnesi inandırıcılık bir yana, şaşkınlık vericiydi. Kafası matkapla delinmiş ve üç defa ilaç enjekte edilmiş Polat ' ın Rambovari kahramanlıkları, Battal Gazi ve Malkoçoğlu filmlerindeki abartılı sahneleri aratmadı.

Tam kaçırıldı derken komadaki İskender ' in onu tanıması, Abdülhey ' in tanınacağını bile bile böyle bir girişimde bizzat rol alması ve daha neler neler...

Sonuç olarak Polat ' ı kurtarma sahneleri kalite açısından izleyiciyi tatmin etmedi. Bakalım gelecek bölümlerde bu hataları unutturacak derecede başarılı sahneler görebilecek miyiz?

kaynak milliyet haber

Ynt: Kurtlar Vadisi'nin cılkı çıktı

walla ben bu filmden nefret ediyordum cunku mafia silah falan beni acmayan konulardi ama simdi cok guzel bi konuya deginmisler...Hatasiz kul olmaz diger bölumunu sabirsizlika bekliyorum walla )))

bu dizi beni hiç sarmadı pek bir mantıgı yok bazı sahneler hiç gerçekçi degil begendiğim noktalarıda var son bölüm zaten bir insanın kolay kolay tek başına yapabilecegi birşey degil

benim söyleyeceklerimi sağolsun emre kardeşim söylemiş,eski tadından uzakmış ne yani o söylenen abartılar eskiden yokmuydu,eskiden değişen tek şey konusu oldu kardeş tabi bazılarının da hoşuna gitmedi bu iş ,bizi sömürenlerden 1 tane hakkım varsa haram zıkkım olsun.akşam yine vadideyiz...