SAME 'YE DAVA AÇICAM....

Ynt: SAME 'YE DAVA AÇICAM....

geçmiş olsun inşallah çabuk sonuç alırsınız . yanlız gittiğiniz her servisten inşallah fatura almışsınızdır . bu belgeler mahkemede gerekiyor bilginize .iyi akşamlar .

Osman geçmiş olsun , adamlarda uyanık tarımın ağırlıklı olduğu bölgelere daha çok önem veriyorlar, servis işi çok fazla bilgi gerektiriyor ve devamlı yenilik isteyen bir zanaat .Bafrada bir ustamız var aynı zamanda fendt servisi valla süper mesela jd servisi zayıf traktörleri Çorum servisi bakıyor, inşallah iş yoluna girer dahada olmasa bafradan usta bizzat kendim yollarım

Çok teşekkür ederim ayhan abi ... Arkadaşlar verdiğim çabalar sonuçverdi insan evladı birine ulaştım servis müdürü irfan bey balıkesirden gelip arızayı bizzat giderdi calibrasyonu yaptı şuan bir sıkıntı bana bayağı bir vakit ayırdı konuştuk derdimi anlattım sıkıntılarımı anlatttım bana hakverdi kendiside .. Hemde trakkulubu biliyor ve takip ediyormuş;) birkaç foto çektim paylaşıyorum..

Geçmiş olsun , SDF grubu bu aralar müşteri memnuniyeti ile ilgili güzel işlere imza atıyorlar.
Forumda takip ettiğimiz ikinci konu oldu , geçen haftalarda arkadaşımızın Deutz traktörün değiştirilmesi , şimdide senin konun , gerçekten güzel haberler.
Forumu takip ediyorlarsa kendilerine buradan selam olsun.
Senide tebrik ederim , sesini duyurmak için epeyce uğraştın , araştırdın. Derdini söylemeyen derman bulamazmış.

Böyle dünya markası milyar dolarlık firmaların küçük insanların küçük işlerine teslim edilmemesi gerekiyor aslında ama arada kayniyorlar demekki. Düzgün bi insan bulunca sıkıntılar bir anda bitiyor. Geçmiş olsun diyelim inşallah bir daha tekrarlamaz.

Çok saolun ama hakikaten canım çok sıkılmış keyfim kaçmıştı .. Dün adapazarı sanayideydim oradaki arkadaşlarında yardımıyla sorun çözüldü.. Ufuk abi nail abi arkadaşlar ben çiğ kendini bilmez bir insan değilim traktör arıza yapar her traktör arıza yapar fendt bile arıza yapar burdaki 415 de küçük bir sorun olmuştu ama adamlar 3 saat içinde burdalar .. Ben çok yanlız kaldım istanbulda... İnşallah herşey güzel olur bundan sonra.. Sizlerinde ilginiz ve yorumlarınız, duyarlılığınız için ayrıca teşekkür ederim..

Geçmiş olsun Osman abi inş bidaha sorun olmaz traktör kaliteli güzel fakat servis sıkıntı olunca piyasada yer edinemiyor. Servislerimiz kara düzen diye tabir ettiğimiz traktörlerden kurtulup yeni nesil traktörler hakkında bilgi sahibi olsa tarımda teknolojiden yoksun kalmazdık gibime geliyor ;)

Same servisleri beş para etmez ben bir ustaya toplatiyorum traktörü edincikteim bandirmaya bagli tavsiye ederim çok temiz iscilgi adamlar 60 yildir ustalik yapio babadan ogula yani dönüş kamyonu falan bulabilirken getir buraya her turlu yardimci olurum sana ben bütün parcalari fabrikadan gidip kendim aliyorum deutz 67 agrolux var bendede halamin oğlunda 87 agroplus var hep orda yaptiriyoruz tamir hiçte öyle sorun olmadi tekrar Ariza gibi fabrikada yakin 10 km istediğin parcayi al iskontoda yapiolar ilgilenirsen ulaş bana her turlu yardimci olurum