2014 model td serilerinde power shuttle ayari

Arkadaşlar 2014 model td serilerinin power shutle olanların da shutle üzerinde yağ basıncını ayarlayan küçük bir tapa var. Bu tapa fabrika çıkışında kısa tutulmuş ve shutle geçişleri çok sert. Servisle görüşmelerden sonra bu tapanin daha uzunu gönderildi ve shutle geçişleri çok daha yumuşak hale geldi.bu tip sıkıntıları olanlar servisle iletişime geçerek bu sorunlarını kolayca halledebilir.

Ynt: 2014 model td serilerinde power shuttle ayari

bizim case de de öyle abi atıyorum seri 1 ile kalkarken shuttle kullanayım diyorum motor neredeyse istop edecek gibi oluyor 300 saatde gelecekler servisi arayınca söyleyelim bakalım birde çekerleri devreye alınca böyle traktör de vızlama oluyor sürekli normal mi ? sizinkiler de durum böyle mi?

Cihan_özece link=topic=75314.msg888582#msg888582 date=1399488034' Alıntı:
fetullah abi üzerinde kaç mm lik tapa vardıda o sökülüp yerine kaç mm lik tapa takıldı bi bilgin varmı?
hiç de bakmamisim cihan ama alt tarafı uyduruk bi Civata :) zaten bunun hakkında servislere yayınlanmış bi bülten varmış hemen hemen bütün servislerinin haberi vardır bence

bizde dün traktörümüzü teslim aldık.2014 model full td75d . bi sorum olacak suhutte ile ilgili.suhuttle teli sık sık kopuyor diyorlar 2014 modeller içinde mi ğeçerli olur acaba.birde lastikler starmax balon.adama dedim neden radyal değil diye balon tekeri radyal olarak çıkarmıyor fabrika dedi

enesyasin link=topic=75314.msg888673#msg888673 date=1399530477' Alıntı:
bizde dün traktörümüzü teslim aldık.2014 model full td75d . bi sorum olacak suhutte ile ilgili.suhuttle teli sık sık kopuyor diyorlar 2014 modeller içinde mi ğeçerli olur acaba.birde lastikler starmax balon.adama dedim neden radyal değil diye balon tekeri radyal olarak çıkarmıyor fabrika dedi
shutle telinin koptuğunu daha hiç görmedim.Bizim traktör daha yeni ama bildiğim eski taktörlerde bile böyle bişey duymadım.cok cabuk kopacak bir tele benzemiyor.Lastik konusuna gelince balon tekerleklerdede radyal var yok değil.Ama nh nedense case gibi sedece radyal kullanmıyor.Casenin bütün modellerinde bütün lastik tipleri hem radyal hemde michelin marka.