MF 6445 ve AGROTEK 1000LT ILACLAMA FULL+FULL TURKIYEDE TEK

Ynt: MF 6445 ve AGROTEK 1000LT ILACLAMA FULL+FULL TURKIYEDE TEK

avrupada adamlar 5400 serisini kullanmış ve bitirmişler şu an 5600 serisini kullanıyor.demek istediğim avrupanın eskittiğini yeni teknolojiymiş gibi anlatmayı bırakın artık.günümüzün teknolojisini takip edin.tamam bizim bütün çiftçilerimizin durumu belli öyle herkes avrupanın eskisini dahi alabilecek kazançta değil ama böyle yaptığınız için alabilecek durumda olanlar avrupayla eş zamanlı kullanamıyor yeniyi çünkü eskiye takılıp kalıyorsunuz bizede avrupada yeni çıkan ürün 1 - 2 yıl hatta 3 yıl sonra geliyor.herkese sürekli araştırma içerisinde olmayı tavsiye ediyorum bunu her konu için söylüyorum.

ömer_54 link=topic=75318.msg889000#msg889000 date=1399642021' Alıntı:
avrupada adamlar 5400 serisini kullanmış ve bitirmişler şu an 5600 serisini kullanıyor.demek istediğim avrupanın eskittiğini yeni teknolojiymiş gibi anlatmayı bırakın artık.günümüzün teknolojisini takip edin.tamam bizim bütün çiftçilerimizin durumu belli öyle herkes avrupanın eskisini dahi alabilecek kazançta değil ama böyle yaptığınız için alabilecek durumda olanlar avrupayla eş zamanlı kullanamıyor yeniyi çünkü eskiye takılıp kalıyorsunuz bizede avrupada yeni çıkan ürün 1 - 2 yıl hatta 3 yıl sonra geliyor.herkese sürekli araştırma içerisinde olmayı tavsiye ediyorum bunu her konu için söylüyorum.
Sen bana para ver ben sana istediğin teknolojiyi getiriyim hiç araştırma bile yapmadan.

birincisi bir şeyin varlığından haberin yoksa satın alamazsın yani demek istediğim araştırmadan yada bir yerlerde görmeden incelemeden ne zaman icat edildiğini bilmeden bana sen bugünün teknolojisini sunamazsın.getirebiliyorsan zaten biliyorsun haberin var demektir.bu sitede bakıyorum bir çok eski icat edilen ürünleri sanki daha yeni piyasaya çıkmış gibi anlata anlata bitiremiyorlar.örneğin bu konudaki 5400 6400 serileri gibi.bu traktörler benim bildiğim 2004 yılından beri var belkide daha eski yıl olmuş 2014.satın alma gücünde zaten yazımda gerekli açıklamayı yaptım biraz daha anlamak istediğiniz gibi değilde dikkatli okursanız anlarsınız.saygılar

ömer_54 link=topic=75318.msg889145#msg889145 date=1399657767' Alıntı:
birincisi bir şeyin varlığından haberin yoksa satın alamazsın yani demek istediğim araştırmadan yada bir yerlerde görmeden incelemeden ne zaman icat edildiğini bilmeden bana sen bugünün teknolojisini sunamazsın.getirebiliyorsan zaten biliyorsun haberin var demektir.bu sitede bakıyorum bir çok eski icat edilen ürünleri sanki daha yeni piyasaya çıkmış gibi anlata anlata bitiremiyorlar.örneğin bu konudaki 5400 6400 serileri gibi.bu traktörler benim bildiğim 2004 yılından beri var belkide daha eski yıl olmuş 2014.satın alma gücünde zaten yazımda gerekli açıklamayı yaptım biraz daha anlamak istediğiniz gibi değilde dikkatli okursanız anlarsınız.saygılar
Sevgili omer, uzel zamaninda daha 5400 serileri eski kaportali geliyordu. Arastirmaktan bahsediyorsun bir de.. konuya yapici bir yorumun varsa hosgeldin, baltalacaksan baska yere canim kardesim

ben 2004 diyorum sen uzel zamanı diyorsun 2004 te uzel zaten vardı her neyse ben teknoljide geriye pek fazla araştırma yapmam günümüzü yada geleceği araştırırım.detaylara çok fazla takılıyorsunuz anlatmak istediğimi anlamak yerine.ayrıca buraya konu açtıysan olumlu yada olumsuz eleştiri yapan olur.biraz daha olgun olmaya çalışalım.senin paylaşımından çok genel bir görüş açıkladım.ayrıca bebimle bu tarz konuşamazsın seni karşında çocuk yok.ben istersem yazarım istemezsem yazmam senin bana emir verme hakkın yok.

ömer_54 link=topic=75318.msg889168#msg889168 date=1399660164' Alıntı:
ben 2004 diyorum sen uzel zamanı diyorsun 2004 te uzel zaten vardı her neyse ben teknoljide geriye pek fazla araştırma yapmam günümüzü yada geleceği araştırırım.detaylara çok fazla takılıyorsunuz anlatmak istediğimi anlamak yerine.ayrıca buraya konu açtıysan olumlu yada olumsuz eleştiri yapan olur.biraz daha olgun olmaya çalışalım.senin paylaşımından çok genel bir görüş açıkladım.ayrıca bebimle bu tarz konuşamazsın seni karşında çocuk yok.ben istersem yazarım istemezsem yazmam senin bana emir verme hakkın yok.
Iste hata burada basliyor, gecmisi bilmeden gelecegi goremezsin, seni tekrardan cok onem verdigin o arastirma mevzusuna davet ediyorum, bakalim uzel 5400 6400 leri ilk ne zaman getirmis, uzerinden ne donanimlar varmis, ne gibi opsiyonlar varmis. Bu traktorun uzerindekiler hop diye 2014 te damdan dusmedi, o zaman da vardi, arastiran bilen aldi, kullaniyor. Eskitti, yenisini aliyor. Tekrardan soyluyorum, kardesim yapici ve mantikli ve dayanakli yorum yapacaksan hosgeldin , aksi taktirdu agzini yormana gerek yok, seni şöyle forumdaki diger binlerce konuya alalım, hoscakal

gurkan kardeş güzel paylaşım . ellerine sağlık .tartışma konusuna gelince konunun evveliyatı varmıdır bilmiyorum ama benim şahsi görüşüm gereksiz atışmalara gerek yok . dünyada teknoloji hiç bir zaman bitmemiştir vede bitmeyecektir . gücü ve imkanı olan onu alır ve kullanır , ondan faydalanır . tabiki onu araştırıp emek verip bulabilmek . keşke dünyada yeni icatlardan hepimizin haberi olsada , alamasakta onlardan bilgimiz olsa .tüm yeni teknoloji ve güzel paylaşımları yapan arkadaşları tebrik ediyorum . iyi akşamlar .

EROL abi teşekkür ediyorum yorumun için benimde anlatmak istediğim tam olarak buydu abi alamazsakta haberimiz olsun bir gelir lazım olur bilmenin kimseye zararı olmaz.

EROL abi teşekkür ediyorum yorumun için benimde anlatmak istediğim tam olarak buydu abi alamazsakta haberimiz olsun bir gelir lazım olur bilmenin kimseye zararı olmaz.Gürkan kardeşim sende takıl kafana göre anlatılanı anlamaya çalışmak gibi bir niyetin yok belliki.

En basitinden anlatmak gerekirse ;
Git bir Mf bayisine de ki ' bana 100 hp gücünde en son çıkan Mf hangisiyse onu getir bana dersen ayağına gelir.
Git ekipman satan bir bayiye bana bu makinanın enson çıkanı nedir onu getir dersin getirir. Yani hiç araştırma yapmana gerek yok.
Birde arkadasım ortamı germe lütfen. Erol bey olmasa daha kendini bile ifade edemiyorsun. Bu polemiğe son verirsen sevinirim.

ömer_54 link=topic=75318.msg889207#msg889207 date=1399663201' Alıntı:
EROL abi teşekkür ediyorum yorumun için benimde anlatmak istediğim tam olarak buydu abi alamazsakta haberimiz olsun bir gelir lazım olur bilmenin kimseye zararı olmaz.Gürkan kardeşim sende takıl kafana göre anlatılanı anlamaya çalışmak gibi bir niyetin yok belliki.
Omer kardesim, tekrar soyluyorum, ifade ettiklerinin dayanaklarini soylemeni bekliyorum, amacin ne cok iyi anliyorum, rahat ol sen. Senin bahsettigin 2004 tarihinde masseyde neyi aradin da bulamadin soyle bakalim, kivirip durma. birsey konusuyorsan arkasinda duracaksin, bana laf oyunlari yapma. Kimse sana oturdugun yere gelip, bugun su traktor cikti, yarin su teknoloji gelecek diye soylemez. Yada az yeyip kendine bur usak tutacaksin, o senin yerine takip edecek. Aglamayan bebege meme vermezler.millet neler bulup getiriyor yurtdisin, gta konsollu mf mi gelmeyecek. Burada mizmizlanacagina, disari gercek dunyaya bak, ne varmis ne yokmus.

Sevgili erol akgun, konunun mazisi yok, lakin forumda bu omer gibileri turuyor. Dunyadan haberi yok, forumda atip tutuyorlar. Tartisma akilli adamla olur, bunun gibilerle agiz dalasi olur. 10 tane cahil dostum olacagina, 1 tane akilli dusmanim olsun. Yalan yanlis ifadelerini krndine saklayacak, burada atip tutarsa da hskettigi cevabi alacak. Olay bundan ibaret

ömer_54 link=topic=75318.msg889000#msg889000 date=1399642021' Alıntı:

Değerli Ömer kardeşim,
Hem açılan konuya agresif ve manik depresif bir uslup ile , paylaşılanı beğenmeyecek tarzda bir yorum yapıyorsun , haliyle bu konuda sana , senin yazdığın olumsuz tarzda cevap verilecek ve tepki gösterilecek.
Sonra konuyu paylaşan üyemizede bana böyle konuşamazsın tarzında yanıt veriyorsun?
Konu senin mesajın ile rayından çıkmış.
Sana illa bu makinayı al diyen mi var? Bunu kullan diyen mi var? İlla bunu beğen diyen mi var?
Gürkan kardeşimiz , beğendiği yönlerini , güzel yönlerini paylaşmış.
Gürkan hocam bu forumda en fayadalı paylaşımları yapan , her zaman deneyimlerini aktaran , üyelerimize fayda ve tecrübe aktaranlardan biridir. Öncelikle bizler bu kadar paylaşım yapıp tecrüve aktaralım , ondan sonra kendisine eleştiri yöneltelim.
Paylaşımı yapan üyeye tepkiden önce hepimiz öncelikle kendi üslubumuza bakalım , ondan sonra başkalarından saygı bekleyelim.

Ufukk abi, ben bır konu paylaştım ve dedım ki bu donanımıyla bu traktor turkıeyede tek. resım çektım buraya paylaştım. bu donanımlar omer ısımlı arkadasım dedıgı gıbı 2004 yılındada da vardı. ımkanı olan, arastırıp bulup aldı kullandı, yenısı cıktı onu aldı vs, bugunlere geldık. arkadas dıyorkı 'bu sıtede bakıyorum, eskı ıcat edılen urunlerı sankı sımdı pıyasa cıkmıs gıbı anlata anlata bıremıyorlar' . ben de dıoyrum kı, sımdı çıkmadı senın bahsettıgın zamanlarda da vardı, alan aldı kullandı. ama arkadaş hala dıretıyor, farklı yerlere cekıyor konuyu, anlamamak ıstıyor. bir diyor ki, ne zaman icat edıldıgını bılmeden bugunun teknolojısını sunamazsın, sonra evırıp cevırıp dıyor kı, ben gecmıse bakmam bugune gelecege bakarım, ne dıyeyım her yanı tutarsız... artık vaktımı harcayıp cevap bıle yazmaya deger gormuyorum. kendısını de konumu kırletmemeye davet edıyorum.

GÜRKAN link=topic=75318.msg889884#msg889884 date=1399884886' Alıntı:
Ufukk abi, ben bır konu paylaştım ve dedım ki bu donanımıyla bu traktor turkıeyede tek. resım çektım buraya paylaştım. bu donanımlar omer ısımlı arkadasım dedıgı gıbı 2004 yılındada da vardı. ımkanı olan, arastırıp bulup aldı kullandı, yenısı cıktı onu aldı vs, bugunlere geldık. arkadas dıyorkı 'bu sıtede bakıyorum, eskı ıcat edılen urunlerı sankı sımdı pıyasa cıkmıs gıbı anlata anlata bıremıyorlar' . ben de dıoyrum kı, sımdı çıkmadı senın bahsettıgın zamanlarda da vardı, alan aldı kullandı. ama arkadaş hala dıretıyor, farklı yerlere cekıyor konuyu, anlamamak ıstıyor. bir diyor ki, ne zaman icat edıldıgını bılmeden bugunun teknolojısını sunamazsın, sonra evırıp cevırıp dıyor kı, ben gecmıse bakmam bugune gelecege bakarım, ne dıyeyım her yanı tutarsız... artık vaktımı harcayıp cevap bıle yazmaya deger gormuyorum. kendısını de konumu kırletmemeye davet edıyorum.
takma kafana Gürkan arkadaş, Ömer kardeşimiz kendisi alsın bir teknoloji harikası traktör, bu sitede paylaşsın, onun özelliklerini tartışsın...