çelikel sılaj makinası arıyorum

arkadaşlar çelikel sılaj makinası almak istiyorum çelmaklara 8600 lira fiyat çekiyolar çelikel 7500 lira ve kullananlar memnun gibi gorunuyor kullanan bilen bilgisi olan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. çelikel fazla tanınmamış yeni bi marka sanırım onun için sormak soruşturmak istiyorum arkadaşlar.

Ynt: çelikel sılaj makinası

Horozkentli-Yasar link=topic=75381.msg889142#msg889142 date=1399657582' Alıntı:
arkadaşlar çelikel sılaj makinası almak istiyorum çelmaklara 8600 lira fiyat çekiyolar çelikel 7500 lira ve kullananlar memnun gibi gorunuyor kullanan bilen bilgisi olan arkadaşlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. çelikel fazla tanınmamış yeni bi marka sanırım onun için sormak soruşturmak istiyorum arkadaşlar.
hangısdının yedek parca agı genıssse onu al pahalı olsa bıle cunku bır yerı bozulur 1 ay parca beklersın otekısı bozulur 2 gune yaparlar 28 gun calısır senın kısı ise 30 gun yatar bu durumda kar yerıne zarar getırır unutma yedek parca ve servıs agı onemlıdır turkıyede arac alırken

zac link=topic=75381.msg889147#msg889147 date=1399657915' Alıntı:
hangısdının yedek parca agı genıssse onu al pahalı olsa bıle cunku bır yerı bozulur 1 ay parca beklersın otekısı bozulur 2 gune yaparlar 28 gun calısır senın kısı ise 30 gun yatar bu durumda kar yerıne zarar getırır unutma yedek parca ve servıs agı onemlıdır turkıyede arac alırken
sılaj makinalarının neresi arızalanabilirki anca bıçakları olur onuda alırsın taktırırsın 20 km uzagımda satan yer var 2 tanede denizlide servisi var sıkıntı olmaz herhalde bana dayanıklık saglamlık lazım

abi makinalar arasında artık pek bi fark kalmadı bu senin makinayı kollamana kalmış bizim makinayı alalı 14 yıl oldu çelmak halen saat gibi bide biz piyasaya çalışıyoruz şanzımanlı makinalarda çok agrıza olmuyo artık kayışlılarda var ama traktör rahat içim yapıyo

Horozkentli-Yasar link=topic=75381.msg889152#msg889152 date=1399658205' Alıntı:
sılaj makinalarının neresi arızalanabilirki anca bıçakları olur onuda alırsın taktırırsın 20 km uzagımda satan yer var 2 tanede denizlide servisi var sıkıntı olmaz herhalde bana dayanıklık saglamlık lazım
Slaj makinalarının alt bicaklara harejet ileten bilyaların oldugu yer arıza yapabilir bizim makina bir sezonda 3 kere ayni yerinden arıza yapmistı.

slm piyasayamı calışacaksın cok yogunmu calışacaksın yogun degilsen sırabagımsız al celmak tınaz cokcanlar tavsiye ederim
2 el olsun sırabagımsız olsun
sakın tek sıra alma arızası daha fazla