5-8 m3 Hangi Masrka Yem Karma Mikseri Öneririsiniz (%50 hibe kapsamında)

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

Arkadaşlar %50 makine ekipman hibesi kapsamında 5-8 m3 arası yem karma mikserine başvuracağım bu gün genel bir fiyat araştırması yaptım,dikey tip mikser alacağım yan tipi önermiyorlar Fimax 5m3 miksere opsiyonlu (bant,tartı ve kepçe) 36 bin civarında fiyat istiyor Türkayın 8 m3 dikey mikserine aynı opsiyonlar var 36 bin tl fiyat istiyorlar,başka marka ve modelleride araştırıyorum hibe başvuruları başlamadı daha,kullanan arkadaşlarımız varsa hangi marka ve modeli tavsiye edersiniz değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Ynt: 5-8 m3 Hangi Masrka Yem Karma Mikseri Öneririsiniz (%50 hibe kapsamında)

abi bizde yatay tip var bencede dikey almalısın sen az çok içinde yem kalabiliyo en temizi dikey marka konusunda bişey diyemem

bu makinalar hibeli olduğu için mi bukadar pahalı fazla gibi geldi , kapasiteyi iyi belirlemek lazım
yetişebilirsem bende başvurcam takipteyim

Fimaks bu tip makinaların olası şanzıman arizalarinda tamir değil birebir değiştirme garantisi veriyor. Arıza olmayacagina o kadar emin. Ben olsam fimaks alırdım çünki kesintisiz çalışması gereken makinalarda parça ve gezici servislerin garantisi çok önemli.

fimaks 5m3 kullandım kardeşim kesinlikle öneririm.ayrıca saydığın 3 opsiyonuda mutlaka ama mutlaka almalısın yan konveyör,kepçe,tartı.

Arkadaşlar yem karma makinası konusunda benimde tavsiyem size Fimaks olur. Adamlar, arkadaşlarında dediği gibi şanzımanını ithal kullanıyorlar ve tamir olayına girmeden değiştirme garantisi veriyorlar. Ayrıca helezon üzerindeki bıçakları da ithal ve Almanya ' dan getiriyorlar tungsten kaplı çelik bıçaklar var makinada. Fiyat olarak geçen hafta bir arkadaş aldı Fimaks 5m3 kapasiteli + yükleme tertibatı + yan konveyör bant sistemi + tartı sistemi ( tartısı da ithal ve programlı ) fiyat olarak 31.500 TL ye anlaştılar. Makinaya yapacağın yatırım tutarını kullanağın süreye oranlayarak yıllık maliyet hesaplaması yapmanı tavsiye ederim. 10 lira para ver 2 sene kullan yıllık 5 tl maliyet ama 20 lira para ver 10 yıl kullan yıllık 2 tl maliyet.

zeus4ever link=topic=75428.msg890557#msg890557 date=1400046794' Alıntı:
Arkadaþlar yem karma makinasý konusunda benimde tavsiyem size Fimaks olur. Adamlar, arkadaþlarýnda dediði gibi þanzýmanýný ithal kullanýyorlar ve tamir olayýna girmeden deðiþtirme garantisi veriyorlar. Ayrýca helezon üzerindeki býçaklarý da ithal ve Almanya ' dan getiriyorlar tungsten kaplý çelik býçaklar var makinada. Fiyat olarak geçen hafta bir arkadaþ aldý Fimaks 5m3 kapasiteli + yükleme tertibatý + yan konveyör bant sistemi + tartý sistemi ( tartýsý da ithal ve programlý ) fiyat olarak 31.500 TL ye anlaþtýlar. Makinaya yapacaðýn yatýrým tutarýný kullanaðýn süreye oranlayarak yýllýk maliyet hesaplamasý yapmaný tavsiye ederim. 10 lira para ver 2 sene kullan yýllýk 5 tl maliyet ama 20 lira para ver 10 yýl kullan yýllýk 2 tl maliyet.
Kesinlikle kalite arıyoruz fimaxla bu gün tekrar gòrüştüm telefonda ikna olmamak mümkün degil,şuan listemizde 5 kisi var.