65 beygir traktör

Ynt: 65 beygir traktör

yapacagın iş ne
ve sana ne tür bir traktör lazım bilemiyorum fakat profil fotografına binaen td derim :)
ama diger 2 modelde olabilir tabiki

yalnız bu casenin c serisi malesefki benim biraz begenmedigim bir seri
vitesleri nasıl
özellikleri nasıl
hidrolik kaldırma kapasitesi nasıl
alımı satımı nasıl yedek parçası servisi nasıl
vs vs
herşey makina avrupai ankarada üretilip avrupaya giden modellerden veya onlar gibi vs vs demeyle olmuyor
onuda koç yapıyorsa hatta lüks olması hariç tipik tt serisine yakın özellikleride ise istedigi kadar avrupai olsun
herşey lüks olmakla hallolmuyor bence
3 makina arasında koca firma jd bile eksiklikleri olmasına ragmen yabana atılacak makina degil ama pek tercih edilmemiş arkadaşlarca

ama dediigm giibi şunu al bunu al demekte istemiyorum bu işin vebali agır olur birsürü para vereceksiniz sonuçta bizim yüzümüzden zarar görmenizi istemem

arkadaşım 500 dekar pancarım olur 400 dekara yakın arpa bugday olur 60 dekar karpuzum ve 100 dekar yoncam var gecen hafta jhon deere 5065 e orjınal kabinli aldım td65 mf 2620 tümosan şimdi td 65 verip orjinal kabinli çit çeker alacagım yaptıgım işler bunlar
en agır olanı çapa ve ızgara çekmek

by.prens link=topic=75442.msg890345#msg890345 date=1400001824' Alıntı:
arkadaşım 500 dekar pancarım olur 400 dekara yakın arpa bugday olur 60 dekar karpuzum ve 100 dekar yoncam var gecen hafta jhon deere 5065 e orjınal kabinli aldım td65 mf 2620 tümosan şimdi td 65 verip orjinal kabinli çit çeker alacagım yaptıgım işler bunlar
en agır olanı çapa ve ızgara çekmek

ozaman fiyatı en ucuz olanı ve yakıtı enaz olanı senin işini görür ;)