22-25 MAYIS DLG- İZMİR TORBALI UYGULAMALI FUAR GEZİSİ VE İZMİR BULUŞMASI (ÖZECE)

ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ ÜZERE 22-25 TARİHLERİ ARASINDA İZMİR TORBALI ' DA UYGULAMALI TARIM VE MEKANİZASYON FUARI YAPILMAKTA.
BİRLİKTE Bİ GÜN BELİRLEYELİM.HEP BİRLİKTE FUAR ALANINI GEZELİM SONRADA 15 KM UZAKLIKTAKİ KÖYÜMÜZE GİDİP ARAZİLERİ GEZELİM VE Bİ BULUŞMA GERÇEKLEŞTİRELİM.
KATILIMCILAR ŞİMDİDEN BELİRTİRLERSE Bİ ORGANİZASYON YAPARIZ.

Ynt: 22-25 MAYIS DLG- İZMİR TORBALI UYGULAMALI FUAR GEZİSİ VE İZMİR BULUŞMASI (ÖZECE)

Davetin için teşekkür ederiz Cihan , çok sıkışık bir zaman bizler için , ama en ufak bir fırsat bulursam katılmak isterim.

Ynt: 22-25 MAYIS DLG- İZMİR TORBALI UYGULAMALI FUAR GEZİSİ VE İZMİR BULUŞMASI (ÖZECE)

Cihan_özece link=topic=75443.msg890150#msg890150 date=1399924637' Alıntı:
ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ ÜZERE 22-25 TARİHLERİ ARASINDA İZMİR TORBALI ' DA UYGULAMALI TARIM VE MEKANİZASYON FUARI YAPILMAKTA.
BİRLİKTE Bİ GÜN BELİRLEYELİM.HEP BİRLİKTE FUAR ALANINI GEZELİM SONRADA 15 KM UZAKLIKTAKİ KÖYÜMÜZE GİDİP ARAZİLERİ GEZELİM VE Bİ BULUŞMA GERÇEKLEŞTİRELİM.
KATILIMCILAR ŞİMDİDEN BELİRTİRLERSE Bİ ORGANİZASYON YAPARIZ.
ne iş yaptıracan la tarlada.amacın ne,açık konuş ;D

Cihan ince davetin için teşekkür ederiz.Ben şahsım adına çok gelmek istiyorum.Hem fuara hem sizlerle buluşmaya lakin ayçiçeklerini bir türlü ekemedik düz ara yağan yağmurlardan.Eğer o tarihlerde ekim işi olmazsa gelmek istiyorum.Şimdiden kesin bir şey diyemeyeceğim.

Canlı hayvan fuarına gitmeyi çok istiyordum işler bu günlerde ve o günlerde çok yoğun yinede fırsat bulursam gelmeye çalışacağım.

Değerli yorumlarınız için çok sağolun arkadaşlar.
Bence cumartesi uygun tabi ortak bi kararla belirlersek daha iyi olur.
Toprağım fuar torbalı sanayi bölgesine çok yakın.tüvtürk istasyonunun tam arkasında kalıyor.