Erkunt tan cevap geldi - ( Düzeltme ve Özür )

Ynt: Erkunt tan cevap geldi

valla benim başıma gelse onu bunu anlamam traktör firması karşılayacak kardeşim.ortakolu alırken erkunt sattığı çiftçiyemi sordu bu firmanın malını alıyorum diye.ucuz olsun diye alıyorsun herhangi bir sıkıntı olduğunda kaçıyorsun demekki yakın bir gelecekte çok şikayetler duyacağız

Geçmiş olsun tekrardan.
Şu ana kadar forumda şahit olduğumuz olumlu olaylar.
Kütahya ' da Hüseyin ' in NH traktörün şanzman sorunu sebebiyle değiştirilmesi , hatta yerine başka model dahai önermişlerdi.
Konya ' dan bir üyemizin Deutz traktörün biraz uğraştırsada ilgili firma tarafından yenilenmesi.
Osman kardeşimizin Same traktörünün Bandırmadan glen Same yetkilisi tarafından onarılması.
Trakkulüp camiasının bu olayların olumlu sonuçlanmasında bir payı olduğunu düşünüyorum.
Birlikten kuvvet doğar.

geçmiş olsun ömer abi Inşallah en kısa sürede Sorun çözülür kimse üzülmez sende işlerini zamanında yapabilirsin... böyle zor bi gününde bir çiftçimıze yardımcı olan onun sıkıntısını kendi sıkıntısı gibi görüp ilgilen herkesten Allah razı olsun gerçekten zor bi durum Çünkü...

ahmtkskr link=topic=75453.msg890512#msg890512 date=1400014498' Alıntı:
Gökhan abi Gs ' li olmasa bakan olacak adam ama ne varki Gs ' li :)
Gökhan abi sırada Yusuf abinin sorunu halletmek var :)
gs ne demek la.hakaretmi ediyon.trabzonsporluyum ben :D

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=75453.msg890507#msg890507 date=1400014197' Alıntı:
o dosya bu milleti tarumar ediyor al şu dosyayı:)
yarın bi araştırıyım.ama bana bilgileri vermen lazım.mail at bana.ben araştırıyım.öğleden sonra haberleşelim.

ufukk link=topic=75453.msg890495#msg890495 date=1400013713' Alıntı:
Geçmiş olsun tekrardan.
Şu ana kadar forumda şahit olduğumuz olumlu olaylar.
Kütahya ' da Hüseyin ' in NH traktörün şanzman sorunu sebebiyle değiştirilmesi , hatta yerine başka model dahai önermişlerdi.
Konya ' dan bir üyemizin Deutz traktörün biraz uğraştırsada ilgili firma tarafından yenilenmesi.
Osman kardeşimizin Same traktörünün Bandırmadan glen Same yetkilisi tarafından onarılması.
Trakkulüp camiasının bu olayların olumlu sonuçlanmasında bir payı olduğunu düşünüyorum.
Birlikten kuvvet doğar.
valla artık sadece burası öyle böyle bir yer değil,demek ki neyimiş birlikten kuvvet doğuyormuş

erkuntun bunu bu şekilde geçirmemesi lazım. sonuçta ortakolu üreten firmaya parayı erkunt veriyor bana bu ebatta bu çapta ortakol yap diyor. velevki üretim hatası olsun yine erkunt karşılamalı kendi sorununu ortakol firmasıyla gidermeli. bence bölge temsilcinizle görüşün yarın bu konu böyle kapanmaz hızlı bir şekilde yeni tekerlerinizin fabrika trfdan değiştirilmesi gerekir. çok geçmiş olsun

Değerli Erkunt yetkilileri,

Konya ' dan Ömer Yücel adındaki üyemiz , kullandığı traktörün seyir halindeyken ortakol fitilinin kırılması sonucu , traktör arakasında takılı bulunan alet , traktör arka lastiklere zarar vermiş , üyemiz bu konuda maddi kayba uğramıştır.
Kendisi olaydan ve firmanız ile ilgili yaşanan süreçten sitemizi haberdar etmiş ve konuyu kendisi ile birlikte takip ettiğimizi bilginize sunmak istiyoruz.
Sitemizin 50000 üyesi bulunmakta , üyelerimizin birçok farklı marka traktörü bulunmaktadır. Traktör firmalarının üyelerimize segilediği tutum ve davranışlar forum sayesinde bilinçli ve takipçi bir kitleye hızla ulaşmakta , olumlu ve tüketiciyi koruyan davranışlarda firmalar olumlu referans ve reklam yapmakta , üyelerimizin ilgili firma ürünlerini alma tercihlerinden olumlu yansımaları olmaktadır.
Firmanızdan beklentimiz olayı sağlıklı bir platformda takip ederek , şeffaf bir şekilde , adil bir şekilde üyemizi mağdur etmeden sonuca kavuşturmanızdı. Elbette konu ile ilgili bir cevap döndüğünüz takdirde sitemizde bunu yayınlayacağız.
Saygılarımızla.

Trakkulüp Ailesi adına Trakkulüp Moderatörleri

Olayın gidişatına göre bu şekilde bir mesaj atabiliriz , ne dersiniz?

ufukk link=topic=75453.msg890580#msg890580 date=1400053098' Alıntı:

Konya ' dan Ömer Yücel adındaki üyemiz , kullandığı traktörün seyir halindeyken ortakol fitilinin kırılması sonucu , traktör arakasında takılı bulunan alet , traktör arka lastiklere zarar vermiş , üyemiz bu konuda maddi kayba uğramıştır.
Kendisi olaydan ve firmanız ile ilgili yaşanan süreçten sitemizi haberdar etmiş ve konuyu kendisi ile birlikte takip ettiğimizi bilginize sunmak istiyoruz.
Sitemizin 50000 üyesi bulunmakta , üyelerimizin birçok farklı marka traktörü bulunmaktadır. Traktör firmalarının üyelerimize segilediği tutum ve davranışlar forum sayesinde bilinçli ve takipçi bir kitleye hızla ulaşmakta , olumlu ve tüketiciyi koruyan davranışlarda firmalar olumlu referans ve reklam yapmakta , üyelerimizin ilgili firma ürünlerini alma tercihlerinden olumlu yansımaları olmaktadır.
Firmanızdan beklentimiz olayı sağlıklı bir platformda takip ederek , şeffaf bir şekilde , adil bir şekilde üyemizi mağdur etmeden sonuca kavuşturmanızdı. Elbette konu ile ilgili bir cevap döndüğünüz takdirde sitemizde bunu yayınlayacağız.
Saygılarımızla.

olabilir abi.

ufukk link=topic=75453.msg890580#msg890580 date=1400053098' Alıntı:

Saygılarımızla.

güzel olur abi topluluğun gücü,birliği belli olmus olur

Erkunt traktör bu tutumundan sonra traktörü komple değiştirse bile benim notum sıfır.Çünkü bundan sonra yapacağı işlemler müşterisini mağdur etmemek için değil,yapılacak baskılardan ötürü olacak kanaatindeyim.

Ynt: Erkunt tan cevap geldi - ( Düzeltme ve Özür )

[size=14pt]Arkadaşlar-abiler ilginiz için çok teşekkür ederim. Fabrikadan kesin cevap gelmeden olayın yarattığı ruh hali ile yapmış olduğum yazı ve yorumların gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isterim. Zira Erkunt Traktör hasarı karşılayacağını Bugün tarafımıza iletmiştir.[/size]

Ynt: Erkunt tan cevap geldi - ( Düzeltme ve Özür )

omeryucel link=topic=75453.msg890629#msg890629 date=1400063794' Alıntı:
[size=14pt]Arkadaşlar-abiler ilginiz için çok teşekkür ederim. Fabrikadan kesin cevap gelmeden olayın yarattığı ruh hali ile yapmış olduğum yazı ve yorumların gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isterim. Zira Erkunt Traktör hasarı karşılayacağını Bugün tarafımıza iletmiştir.[/size]
Tekrardan gecmis olsun.Erkunt ustune duseni yapti.ilgilenmesi ve hasar sonucunu beklemeden masrfi karsilamasi gayet guzel