Trakkulup Toplu Ekipman Alımı (Yem Karma Mikseri)

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

Arkadaşlar 2014 Yılı Makine Ekipman Alımları Müracaatları Başladı bu kapsamda bende yem karma mikserine başvuracağım burada 3 arkadaşımdaha başvuruda bulunacak forumdanda Furkan AKGÜL arkadaşımız başvuracak çıksada çıkmasada almayı düşünüyorum diğer arkadaşlarında bir kısmı almayı düşünüyor.Daha önce forum bünyesinde toplu ekipman alımı konusunda konular açıldı birçoğu askıda kaldı hayata geçiremedik eğer yem karma mikseri alacak başvuruda bulunacak arkadaşlar varsa Trakkulup olarak toplu alım gerçekleştirelim piyasa fiyatından çokdaha aşağı fiyata alım yapabiliriz artı Trakkulübün sesinide traktör ve tarım ekipmanları sanayicilerine duyurmuş oluruz.Kısa süre içinde firma marka model konusunda anlaşıp hepbirlik olabilirsek praformalarımızı alıp başvuruda bulunalım.
Benim görüştüğüm birçok firma var dikeymi yataymı sorusuna bilinçli kullanıcılar dikey diyorlar ben dikeyden yana tercihimi kullanacağım,6 m3 düşünüyorum full opsiyonlu döküvcü bant,kepçe,otamatik yağlama,elektronik tartı.

Ynt: Trakkulup Toplu Ekipman Alımı (Yem Karma Mikseri)

uygulanabilirliği var aslında.ama asıl sorun şu.aksaraydaki bayi ankaraya nal verebilecekmi ? bayiler genelde birbirine kurşun sıkmıyor.bu konu nasıl aşılacak.
diğer durum ise başka ekipman alacaklar varsa onlarıda toparlyaalım.ama bayi konusunu aşmak lazım ;)

tebrikler... bu konunun gündeme gelmesi/konuşulması bile güzel..

hayat geçerse forum için bi milad olur, daha sonraki nice başarıları tetikler..

1 karış toprağım yok.. ama sadece bu iş hayata geçsin diye hiç olmazsa mesela pulluk alabilirim..

Sitemizde %50 ekipman hibesi kapsamında birçok başvuru yapacak arkadaş var konuyu genele yayıp bütün ekipmanları alacakları ayrı listeler halinde oluşturabiliriz.
Gökhan ÖZKAN link=topic=75460.msg890559#msg890559 date=1400047896' Alıntı:
uygulanabilirliði var aslýnda.ama asýl sorun þu.aksaraydaki bayi ankaraya nal verebilecekmi ? bayiler genelde birbirine kurþun sýkmýyor.bu konu nasýl aþýlacak.
diðer durum ise baþka ekipman alacaklar varsa onlarýda toparlyaalým.ama bayi konusunu aþmak lazým ;)
Gökhan hocam bayiyle değilde doğrudan fabrikalarla görüşelim mikser için fabrikalarla görüştüm,tek sıkıntı uzaklık ve adet olarak aynı yere nakliye bakımından nakliye farkı olur diyor firmalar.

Konu pek rağbet görmeyecek sanırım arkadaşlar,burada benim kişisel amacım bireysel ucuza ürün almak değil trakkulup olarak ilk defa belki birliktelik sağlayıp ürün alabilmekti,hayırlısı bakalım şuan praformada firma çok önemli değil çıktıktan sonra belirlenen sürede firmayı değiştirebiliyoruz ozaman toplu alım yapabiliriz kime ne çıkacak görelim.

Abi bence senin anlatmak istediğin yanlış anlaşıldı bazı arkadaşlar tarafından, sen toplu olarak 'YEM KARMA MİKSERİ' almaktan bahsediyorsun, katı gübre römorkuna da yazılacak kişiler var marka model belirlenip alacak kişiler toplu alım yapabilir, ama senin gibi hibe çıkarsa da çıkmazsa da almaları gerek toplu alım için.

hacimmet link=topic=75460.msg890368#msg890368 date=1400003879' Alıntı:
Arkadaşlar 2014 Yılı Makine Ekipman Alımları Müracaatları Başladı bu kapsamda bende yem karma mikserine başvuracağım burada 3 arkadaşımdaha başvuruda bulunacak forumdanda Furkan AKGÜL arkadaşımız başvuracak çıksada çıkmasada almayı düşünüyorum diğer arkadaşlarında bir kısmı almayı düşünüyor.Daha önce forum bünyesinde toplu ekipman alımı konusunda konular açıldı birçoğu askıda kaldı hayata geçiremedik eğer yem karma mikseri alacak başvuruda bulunacak arkadaşlar varsa Trakkulup olarak toplu alım gerçekleştirelim piyasa fiyatından çokdaha aşağı fiyata alım yapabiliriz artı Trakkulübün sesinide traktör ve tarım ekipmanları sanayicilerine duyurmuş oluruz.Kısa süre içinde firma marka model konusunda anlaşıp hepbirlik olabilirsek praformalarımızı alıp başvuruda bulunalım.
Benim görüştüğüm birçok firma var dikeymi yataymı sorusuna bilinçli kullanıcılar dikey diyorlar ben dikeyden yana tercihimi kullanacağım,6 m3 düşünüyorum full opsiyonlu döküvcü bant,kepçe,otamatik yağlama,elektronik tartı.
2012 de konya fuarından Saygınlar marka yem karma makinesi aldık biz çok güzel makine ve adamlar her türlü arızada bir telefon açmamla geliyorlar öneririm