başımız sağolsun (soma)

12.11.2010
16,297
22,541
48
Erzurum

Hayatını kaybedenlere Allahtan (cc) rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar dilerim.

yüreğimiz yandı. .
İçimiz kan ağladı.
Çok Üzgünüm, keşke olmasaydı.

Ynt: başımız sağolsun (soma)

Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabırlar versin. Mahsur kalan işçilerimizi Allah ailesine ve sevdiklerine bağışlasın.

Allah, toprak altındaki mahsur kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun.

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=75479.msg890694#msg890694 date=1400084085' Alıntı:
Hayatını kaybedenlere Allahtan (cc) rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar dilerim.

yüreğimiz yandı. .
İçimiz kan ağladı.
Çok Üzgünüm, keşke olmasaydı.
akp lıler chp manısa mılletvekılı ozgur ozel ın 20 gun once meclıste bu madenı arastıralım kusurlu yonlerını bulalım demesıne kabul etmeyıp sırf sıyası dusuncelerı adına bu ınsanları o madene gomduler.

indim maden ocağına
kara elmas diyarına
yer yüzü sıcak olsun diye dost
yıllar boyu kazma salladım suskunca bu zindanda
çocuklarım gülsün diye dost
oysa bizim evde gülen yok
başımız sağ olsun. göre göre gittiler. güney korede olsa başbakan değil istifa intihar ederdi.

dogannnn link=topic=75479.msg890776#msg890776 date=1400095772' Alıntı:
indim maden ocağına
kara elmas diyarına
yer yüzü sıcak olsun diye dost
yıllar boyu kazma salladım suskunca bu zindanda
çocuklarım gülsün diye dost
oysa bizim evde gülen yok
başımız sağ olsun. göre göre gittiler. güney korede olsa başbakan değil istifa intihar ederdi.
aynen abı japon yada olsa kendını dar agacına şehır merkesınde asardi :) bızım bu turkler ksr bakmayın ama hepsı ıcın demıyorum ADAM OLMAZLAR. noo-*-s BU KAFAYLA noo-*-s noo-*-s adam calsın dıyo banane diyo bole adamdan ne beklenırkı

basbakan madenlerdekı olumlerı okuyor 1877 yılında su kadar kişi öldü şurda öldü 1876 da su kadar kısı surda oldu dıyor UTANMADAN ınsanları kandırmaya calısıyor 2014 yılında bır tane ornek gostermedi yuz karası olduk butun mılletlere.Almanyada 50 senedir maden kazası olmuyormus. bu arada ılk 3 e gırdık maden kazasında dunyada gurur duymalıyız bu hukumetten bravoooo

dogannnn link=topic=75479.msg890783#msg890783 date=1400096505' Alıntı:
bütün şehitlerimizin ruhları onu ve onu destekleyenleri affetmeyecek
kesınlıkle abı emın olabılırsın bu hukumete oy verenler sapkayı onune koyup dusunmelı yeter artık. yeter. ılerı gıdecegımıze gerı gıdıyoruz adam 1877 dekı maden kazasını soluyor utanmadan ya bole bir sey olabılır mı sonrada gecmıs karsımıza dınden ımandan bahsedıyor.