Bir Güzellikte Kubota Servisi ve Marubeniden ;)

Sitemizde gördüğümüz kadarıyla Deutz, Same, Erkunt gibi markaların fabrikaları, servisleri, distribütörleri müşteri memnuniyeti konusunda büyük gelişmeler gösterdiler.

Traktörün çeki demirini, 2 tekerli römorku askinin alt yapı çalışmasında açtığı çukuru çamur ile doldurması sonucu o çukura düşürerek bükmüştüm. Geçenlerde kubotaya bakım yaptırırken bunu servise söyledim ve bugün servis yeni çeki demiri ve parçalarını getirip değiştirmiş.
Kullanıcı hatası olduğu için değiştireceklerini sanmıyordum ama sağolsunlar en ufak bir sıkıntıda dahi servis 1 kuruş almadan kapıya kadar gelip her işimizi halletti ok-*-s

Ynt: Bir Güzellikte Kubota Servisi ve Marubeniden ;)

Barış UZEL link=topic=75541.msg891269#msg891269 date=1400270796' Alıntı:
Sitemizde gördüğümüz kadarıyla Deutz, Same, Erkunt gibi markaların fabrikaları, servisleri, distribütörleri müşteri memnuniyeti konusunda büyük gelişmeler gösterdiler.

Traktörün çeki demirini, 2 tekerli römorku askinin alt yapı çalışmasında açtığı çukuru çamur ile doldurması sonucu o çukura düşürerek bükmüştüm. Geçenlerde kubotaya bakım yaptırırken bunu servise söyledim ve bugün servis yeni çeki demiri ve parçalarını getirip değiştirmiş.
Kullanıcı hatası olduğu için değiştireceklerini sanmıyordum ama sağolsunlar en ufak bir sıkıntıda dahi servis 1 kuruş almadan kapıya kadar gelip her işimizi halletti ok-*-s
japon farkı ok-*-s

Kubotayı aldığımız zaman bu kadar ilgili olacaklarını sanmıyordum. Traktörün 300 saatlik yağ ve filtre değişimini gece saat 10 da tarlada çalışırken gelip yaptılar. 3 hafta öncede hidrolik pompası rekorundan hafif terleme ve yükte yağ damlatma sorunu olmuştu servisi aradım ertesi gün öğleden önce gelip kontrol etti ve rekoru söktü gitti. Öğleden sonra yenisini alıp geldi. Toplamda 200 km yol gidip geldi. Şu an için servis ve distrübütör ile ilgili sorunum yok ilerleyen zamanlarda da böyle devam ederler ;)

ufukk link=topic=75541.msg891276#msg891276 date=1400271731' Alıntı:
Küçük fakat anlamlı dahası güzel bir hareket ile güzel bir reklam yapmışlar , sen şimdi Kubotayı herkeze iyi anlatırsın haliyle.

Aynen Ufuk abi ;) Traktörle ilgili bizim hatamız dışında bi sorun olduğu zaman hemen ilgileniyorlard. Bu konuda garanti şartları geçerli deyip bişey yapmazlar diyordum ama gelip değiştirmişler bile :)

Hatta traktörü aldığımızda çekişinin düşük olduğunu söylemiştik getirin bakalım dediler o aralar işler yoğundu götüremedik Aralık ayında işler bitince götürdük 1 gün serviste incelediler. Eğer fabrika çıkışlı uzun sürecek bir sorunu çıkarsa yenisini gönderelim dediler ama sorun yakıt pompası basıncının düşük olması ve EGR valfinin ayarıymış. Onları yeniden ayarlayıp gönderdiler

nailyetek link=topic=75541.msg891284#msg891284 date=1400273095' Alıntı:
Bu nasıl jest? laa ben bi etiket bulamadım daha.:S
Abi etiket demişken kubota ve LS nin kabinine baktım e37 değilde farklı bi etiket vardı e 37 yerine e12 mi yazıyodu öyle bişeydi galiba ama e37 değildi. 2 yıl sonra TUVTURK pislik çıkartmasın :S

kubota yapıyor böyle güzellikler.benim traktöründe ön teker aks keçesi patlamıştı.irtibata geçtik keçe yerine komple jantın takıldığı parçayı getirip taktılar

Helal Olsun Kubota ' ya Adamlar Mallarının Arkasndalar Demek Barış :) Ufuk Abinin Dediği De Çok Doğru, Bi Ürün Bi Marka Böyle Yayılır, Gelişir İşte...

blade4635 link=topic=75541.msg891310#msg891310 date=1400278018' Alıntı:
kubota yapıyor böyle güzellikler.benim traktöründe ön teker aks keçesi patlamıştı.irtibata geçtik keçe yerine komple jantın takıldığı parçayı getirip taktılar

Servis hizmeti bölgesel olarak değilde genel anlamda böyle bir hizmet kalitesine sahip demekki

omerfarukkoc link=topic=75541.msg891312#msg891312 date=1400278860' Alıntı:
Helal Olsun Kubota ' ya Adamlar Mallarının Arkasndalar Demek Barış :) Ufuk Abinin Dediği De Çok Doğru, Bi Ürün Bi Marka Böyle Yayılır, Gelişir İşte...

Aynen Ömer adamlar sattıkları traktörleri takip ediyorlar ;) Herşeyi sağlam adımlarla yapıyorlar bide yeni serileri tek tek getirmek yerine her çeşitten getirseler daha güzel olacak :) MGX serisini getirseler fena olmaz hani ;)

deutz gene bir adım önde, yurtdışıında bir yerde çeki demiri özürlü(hatalı) takmışlar onun çeki demirini değiştirmişler 2 ay önce servis aradı çeki demirini değiştirdiler bi hata vardır belki diye. japonlar 1-0 yenili ona göre Barış abi :D