kuyruk mili

Ynt: kuyruk mili

Sonradan oynamalarla hp arttırmak pekte sağlıklı olmaz..
uzun vadede makinadan yararlanmak istiyorsan o diferansiyele ne kadar güç uygun görülmüşse onla devam etmek..
Fakat turbo ve intercool ile 3-5 hp arttırılması zarar vermez..

Silindir hacmini büyüterek, turbo+intercoll taktırarak en fazla 10 hp arttırabilirsin. Bu arada motor ömrünü, Şanzumanın dayanımını azaltırsın. İstenilen hp değerine göre motor üretimi yapılır ve bu motora göre güç aktarma organları seçilir veya üretilir. ihtiyacın 15-20 hp ilave güç ise traktörü değiştirmen daha sağlıklı vede ekonomik olur.

benim bütüm işlerimi gayet iyi görüyor sadece ilaçta sıkıntı cekiyorum. çevirmesine ceviriyor. ama kiraz agacı oldugu için agacın yarısına kadar cıkarıyor. benim istedigim ise agacın yukarısına kadar cıkarması...bilgileriniz için teşekkür ederim..

ertugrul376 link=topic=75579.msg891946#msg891946 date=1400517499' Alıntı:
benim bütüm işlerimi gayet iyi görüyor sadece ilaçta sıkıntı cekiyorum. çevirmesine ceviriyor. ama kiraz agacı oldugu için agacın yarısına kadar cıkarıyor. benim istedigim ise agacın yukarısına kadar cıkarması...bilgileriniz için teşekkür ederim..
30 luk goldonı mı var abi anlş-*s

ertugrul376 link=topic=75579.msg891958#msg891958 date=1400518848' Alıntı:
aynen goldoni, var
abı senın yapman gereken ilac makınesının pompasının basınc ayarını artırmak bu sefer az gucle cok iş yapabılırsın.... ılac makınesının pompasının basıncı artırma yolları nı ara bence abi