Kaşinhanin daki john deere ler

Ynt: Kaşinhanin daki john deere ler

ramazanpullu link=topic=8474.msg89083#msg89083 date=1225130043' Alıntı:
konya kaşinhanın da havuç römorku çikarmaya uğraşirken çekilmiş bende bi arkadaştan aldım videoyu bazen 5 motor taktıklarıda oluyor bi römorka
bizim burada bir kere böyle birşey olduydu romorkla batan traktörü çıkartmak için 8 tane traktör battıydı 3 çift çeker digerleri tek çeker en sonunda 1 traktöre 4 traktör takarak çıkardılardı o gün eglenceydi :D ama o zaman telefonum yoktu çekememiştim :(

ramazan nerden aldın onu ben bizzat ordaydım bi kere kaşınahında olmadı o romork ikisi 6320 ahmet ceylana ayit öndedikide ramazan çelebiye ayit 6420 yirmidir bu olay içeriçumrada oluyor

okan sen motorların kime ait olduğunu benden iyi biliyorsun yoksa sen kaşinhanlımısın benle kafa buluyon kimsen açik söyle arkadaşim
içeri çumrada olabilir ama sonuçta motorlar kaşinhanının
ayhan sarı mehmet sarı yı tanıyonmu ben onların sanıyordum bu videoyu
yinede güzel sürüklemişler römorku 3 motor devri tuttumu alır götürür

yok kardeşim senle ne kafsı bulcam önde 110 lugu süren benim tam bir saat ugraştık onlara biz yaa ama kaşınhanlı deilim devirleri tuttu tam 3 zencir koparttık önde motorun camurlugu da orda kırıldı

ramazanpullu link=topic=8474.msg89083#msg89083 date=1225130043' Alıntı:
konya kaşinhanın da havuç römorku çikarmaya uğraşirken çekilmiş bende bi arkadaştan aldım videoyu bazen 5 motor taktıklarıda oluyor bi römorka

Bunun bir sonu yok mu? çekene kadar birbirine mi bağlanacak traktörler?

sonu yok çıkarmışlardır sanırım
ben olsam bu çamurda kesin motorun birine üst çekiyi takarım yüksek çeki
o motoru römorka takardım yani üst çekili olanı önünede motor takıyon zaten
araba canı isterse gelecek o zaman böyle çamurlarda kullanıyorum ben üst çekiyi
çok faydasını görüyorum

cıkardık kardeşim aabayı hic zorlanmadık bikere altımızdakiler jd niye zorlanalımki üst ceki vardı ama gerek duymadık ver ramazancım 3de motorsa mecbur cekip cıkarcaklardı ki cıkardılarda