Rusya'dan bir traktör, yoksa dozer mi desem :)

Ynt: Rusya'dan bir traktör, yoksa dozer mi desem :)

Yusuf abi.. Lada Niva vardı hiç bi lüks 4x4 ile değişmem o kadar eğlenceli, o kadar cabbar bişe.. motorlarla bile arazide kapışırım o kadar :)

çok kalite çok sağlam değilse de çok etli/demirden-çelikten hiç çalmaz ruslar.. bide çok basit/sade ama en düğmeli/teknolojik olanlar gidemez onlarla.. akla zarar kamyon/askeri araçları var adamların..

UÖZKAN.77 link=topic=75592.msg892020#msg892020 date=1400526800' Alıntı:
Yusuf abi.. Lada Niva vardı hiç bi lüks 4x4 ile değişmem o kadar eğlenceli, o kadar cabbar bişe.. motorlarla bile arazide kapışırım o kadar :)

çok kalite çok sağlam değilse de çok etli/demirden-çelikten hiç çalmaz ruslar.. bide çok basit/sade ama en düğmeli/teknolojik olanlar gidemez onlarla.. akla zarar kamyon/askeri araçları var adamların..
biliyorum umut 1996 model vardı 4 yıl falan kaldı bende ava gittim hatta kop dağına bile gece Tavşana gelirdik:) lada niva eşsiz sağlam. .

valla bizim Nivanın arka sağ jant tarafına O km bi doblo.. yağışlı gece yarısı bi Ankara gününde kör bi kavşakta bodoslama daldı..

o bize vurduğu halde kemerimiz bağlı olduğundan altımızda da lastik tekerli rus tankı.. biz durunca hemen koşup onlara baktık..

onların hava yastığı patlamış (bizimki patlamadı niye son modelinde bile yokki.. ruslar onu bile düşünmüş sağolsun) 2 kişi araçdan daha inememiş/baya sersemleşmişler yardımcı olduk indirdik..

onları çekici gelip aldı, üstüne bile çıkamadı Doblo çektiler.. bizde jant eğilmişti, birazda kaporta.. yedek lastiği taktık aynen yola devam :)

günler sonra sanayiye gittik kaportacı bunda as-250/dodge kaportası var dedi hemen düzelmez sürer haberiniz olsun..

Yusuf.. toprağım.. bide sizin erzurumda ılıca-ispir arası bi baraj gölü vardı.. kuzgun muydu neydi onun o yaylalarda bi yarım kamyonla ISUZU.. kafa kafaya koç gibi tokuştuk.. yine kör bi dönüşte..

Allah ' dan hızlar düşük..

niva 2 bin tl ' ye toplandı sene 2009.. kimsenin burnu kanamadı.. habersiz oldu yoksa şansı yoktu Isuzunun :)

arkadaşlar fotoğraf kendi çekimim rusyada yaşıyorum,araziye gittiğim zamanlarda bunun gibi traktörleri görme fırsatım oluyor. Gerçekten devasa makinalar yakıt ucuz araziler geniş olunca haliyle ekipman da ona göre oluyor :)