Zetor Aranıyor

Ynt: Zetor Aranıyor

Şöyle biraz karışık.. elimizde piyasaya çalıştığımız kepçeli 90 ' lığı var zaten.. 74 ' lük vardı isteyene kiraladığımız.. ve kiralayıp/beğenen biri aldı..

Yani hem kullanacaz, hem kiralayacaz.. beğenen olursa da satacaz..

O yüzden; 4x4 olsun ama kabin şart değil..

Nette 3-5 ilan var ama geçenkini alırkende 1-1,5 milyar ucuzunu bulduğumuz halde onu değil biniciden/meraklısından aldık..

Etrafınızda varsa böyle bi Zetor.. çok makbule geçer paramız hazır..

UÖZKAN.77 link=topic=75599.msg891995#msg891995 date=1400524633' Alıntı:
Şöyle biraz karışık.. elimizde piyasaya çalıştığımız kepçeli 90 ' lığı var zaten.. 74 ' lük vardı isteyene kiraladığımız.. ve kiralayıp/beğenen biri aldı..

Yani hem kullanacaz, hem kiralayacaz.. beğenen olursa da satacaz..

O yüzden; 4x4 olsun ama kabin şart değil..

Nette 3-5 ilan var ama geçenkini alırkende 1-1,5 milyar ucuzunu bulduğumuz halde onu değil biniciden/meraklısından aldık..

Etrafınızda varsa böyle bi Zetor.. çok makbule geçer paramız hazır..
Arabistanda zetor ne gezer :) olsa ithalatını yaparız :)

sağol.. nettekilerin hepsini gördüm bikaçıyla görüştüm.. o dediğin de çok güzel/temiz ama niyeyse satılmadı gitti, yakın olsa hemen yarın gider bakarım.. orjinal kabin 8441..

ama İLK tercih bilenden/binenden almak.. dediğim gibi geçenki 7441 ' i öyle aldı 1-1,5 tl fazla verdik bilerek.. iyiki de öyle yapmışız.. hem 1-2 ay çok memnun kalarak bindik.. hem bikaç kişiye kiraladık..

hem de en son kiralanan yerde tüm zorlu testleri geçip kendini sattırdı :)

biniciden alınca sorularına da doğru-düzgün cevap alıyon en azından..

Askerliği orda/Çatalcada yaptım ama o zaman Zetor diye bi motor olduğunu bilmiyodum :) şu forumda belkide bilmediğim tek motormuş.. nasip..

Evet sağda solda var.. hatta bilinmedğinden pek alan-satan da yok, kelepir denecek kadar.. burda ciddi ciddi piyasası oluşmaya başladı.. en son 2 gün üstüste tarla günü yaptık baya etkili oldu..

çok acelemiz yok nasip.. ama bugün denk gelse alacaz..

Biz ilkini sıhır olarak Tekirdağdan aldık zaten:) halen görüştüğümüz zetorcularda var orda.. ama hem çok az ülkede, hem alan kolay kolay satmak istemiyo..

bazen öyle denk geliyoki TAM piyango..

geçen Çatalcada 4x4 orjinal kabinli 80 ' lik poşeti üstünde 45 tl civarı gitti.. aynı gün içinde.. hatta burdan bakan birine ilanı attım 'abi bikaç saate satılmış' dedi..

ben de 'alanı bulup, kar verip almak lazım' demiştim şakasına (0 km yenisi gelince 100 bin tl liste fiyatı olacak şimdi)..

geçen biri aradı 'onu ben aldım' dedi bi forumdaş çok girmiyo burya ama tanıştık, forumdan birine gittiğine çok sevindim.. çok memnunum bi zetor daha bakıyoz dedi..

Allah size de gönlünüzce bi temiz zetor denk getirsin Fiat 450 öyle böyle bulur müşteri/takas.. vs

UÖZKAN.77 link=topic=75599.msg892026#msg892026 date=1400527556' Alıntı:
Askerliği orda/Çatalcada yaptım ama o zaman Zetor diye bi motor olduğunu bilmiyodum :) şu forumda belkide bilmediğim tek motormuş.. nasip..

Evet sağda solda var.. hatta bilinmedğinden pek alan-satan da yok, kelepir denecek kadar.. burda ciddi ciddi piyasası oluşmaya başladı.. en son 2 gün üstüste tarla günü yaptık baya etkili oldu..

çok acelemiz yok nasip.. ama bugün denk gelse alacaz..

Biz ilkini sıhır olarak Tekirdağdan aldık zaten:) halen görüştüğümüz zetorcularda var orda.. ama hem çok az ülkede, hem alan kolay kolay satmak istemiyo..

bazen öyle denk geliyoki TAM piyango..

geçen Çatalcada 4x4 orjinal kabinli 80 ' lik poşeti üstünde 45 tl civarı gitti.. aynı gün içinde.. hatta burdan bakan birine ilanı attım 'abi bikaç saate satılmış' dedi..

ben de 'alanı bulup, kar verip almak lazım' demiştim şakasına (0 km yenisi gelince 100 bin tl liste fiyatı olacak şimdi)..

geçen biri aradı 'onu ben aldım' dedi bi forumdaş çok girmiyo burya ama tanıştık, forumdan birine gittiğine çok sevindim.. çok memnunum bi zetor daha bakıyoz dedi..

Allah size de gönlünüzce bi temiz zetor denk getirsin Fiat 450 öyle böyle bulur müşteri/takas.. vs
inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin

yalnız ciddi niyetiniz varsa elinizi biraz çabuk tutun.. bu sene yeni kasalar gelecek inşallah..

büyük ihtimalle piyasaya göre biraz pahalı düşecek.. malum avrupa ve avro bazında..

yani 2. ellerde biraz kıpırdanır, artar gibi..

1-2 haftaya liste elime geçer paylaşırım ama biraz pahalı gelecek insanımıza..