Zetor 6421 Hakkında

Ynt: Zetor 6421 Hakkında

abi bence sen bayilik alırsan tek çeker satma niyetindesinde artık herkes çiftçeker alma taraftarı.Ancak küçük traktörlerde tekçeker alınır o da genelde 2. traktördür ara işleri, çapa ve bahçelerde manevrası için kullanılır, ikinci traktör değilse kullanıcı gene çiftçeker tercih eder diye düşünüyorum. zetorun 62 beygirliği bile gördüğümüz kadarıyla birçok çiftçinin büyük traktör beklentilerini karşılayacak seviyede yani küçük traktör sınıfında değil o yüzden tekçekeri çok satılmaz diye düşünüyorum.

135 forterra 16 valf vardı biraz önce bakarken gördüm sahibinden.com da 2011 model 90bin fiyat istiyorlar :) biraz pazarlık falan yapsan 80-85 e kapatırsın çok çok iyi fiyat da işte hadi aldık diyelim bunun servisi kim? distribütörü kim? video sitelerinde baya bir videosunu izledim traktör çok şahane şanzımanı falan çok iyi.

yorumlar için sağolun..

sözüne güvendiğim ve bizden çok eski biz zetorcu dediki.. aynen onun cümlesini yazıyom, kızan/inanmayan ona kızsın '6421 yani 62 bg ve 4x2 Zetor 4/14 pulluğu Çorum gibi toprağı sert sayılabilecek yerde SERİ ile çekiyo'

ben bile 'nasıl olur abi' dedim.. 6441 desen yani 4x4 tamam da bu 4x2 sonuçta.. 'valla defalarca çok denedik Zetorda 4x4-4x2 farkı çok az' dedi..

Akşehirde 7421 (72 bg 4x2) Zetorun 95 ' lik 4x4 yerli bi motoru pullukta kapışıp, geçtiği video geldi aklıma ilk.. yalan yok..
Bide 7441 ' in 5/14 ' le seri vitesle 'hodri meydan' dediği video..

şimdi dünden beri aldı bi merak.. sırf bunu deneyip görmek için 6421 peşine düştük :) çorum/polatlı.. vs tanıdıklardan haber bekliyoz..

ister çeksin ister çekmesin motor elimize geçer geçmez paylaşcam inşallah..

Yusuf abi Hanomag bikaç sene evvel dayıma aldık.. su motoru parasına.. en iyisi az daha sabret antikalaşır o derim.. satsan kaç para römork çekse yine yeter.. duruşu yeter.. burda tek tük kaldı her gördüğümde bi daha inceliyom.. eskilerin asaleti yeter :)

Zetorda parça/servis derdi bitmek üzre.. yeni mümessil Tarmasan ciddi oturaklı duruyo.. yalnız artık kelepir zetor bulmak çok zorlaşır.. o Forterra 135.. 180-200 bine dayanır..