KÖPEK SILAJ YERSE

Ilk kez gordum. Hemen fotofrafladim. Sut yemi de cabasi :)
a4edete4.jpg
8y4azyje.jpg

Ynt: KÖPEK SILAJ YERSE

bende bı av kopegı vardı yazın salatalıgın kabugunu soymustum bakayım yıcek mı dıye attım onune yedı sonrasında havuc mu ne atmıstım onuda yemıstı deişik bı kopektı sonrasında domuz avında bı daha gerı gelmedı yalnız domuzu hemen buluyordu namussuz ;D ;D

Benim başım dertte yabancı köpeklerle, bakıyorum benim gitmemi bekliyorlar, ben uzaklaşınca hemen yemliğe .Yemliklereden hem süt yemi hemde besi yemi yiyorlar.
Köpeklerden başka kedilerde beğenerek yiyor fenni yemleri fotodaki köpekte bence fenni yem kokusundan yem arıyor.
Güzel paylaşım bereketli olsun kolaygelsin.

Köpekler hem etçil hem otçul hayvanlar özellikle çoban köpekleri pancar sökümünde büyük pancarları yerler çok şahit oldum,burada tek sıkıntı o köpeğin ineklerin yemliğinde ne işi var dışkı bırakır idrar yapar yani ink sağlığı açısından hiç iyi bir durum değil.

hacimmet link=topic=75672.msg893321#msg893321 date=1400918307' Alıntı:
Köpekler hem etçil hem otçul hayvanlar özellikle çoban köpekleri pancar sökümünde büyük pancarları yerler çok şahit oldum,burada tek sıkıntı o köpeğin ineklerin yemliğinde ne işi var dışkı bırakır idrar yapar yani ink sağlığı açısından hiç iyi bir durum değil.
abi baglidir zaten oyle bi biraktik direk oraya kostu :)