Erkunt Uçuyor!

erkunt fiyat politikası bayağı uçmuş. fiyatlar ithalleri aratmayacak hale gelmiş. abatmışlar. bunda heralde son teşviklere bahçe serilerinin eklenmesi de etkili olmuş olabilir.netice-i kelam fiyatlar fazla uyy-*s

Ynt: Erkunt Uçuyor!

phantomerkunt link=topic=75676.msg892968#msg892968 date=1400793639' Alıntı:
erkunt fiyat politikası bayağı uçmuş. fiyatlar ithalleri aratmayacak hale gelmiş. abatmışlar. bunda heralde son teşviklere bahçe serilerinin eklenmesi de etkili olmuş olabilir.netice-i kelam fiyatlar fazla uyy-*s
bencede cok fazla ayrıca bahce tıplerıde bayırda cekısı dusukmus epeyce cogu kullanıcan bunu duyuyorum bırde yakıtı fazlaymıs ama alıp kullanmadım kullanıcı yorumları bunlar sahıbındene bıraz baktım hep bu meyvecılerın 500 700 saat lerde ıkıncı elı oldukca fazla var sanırım alanlar memnun değil satıyorlar. :S

kayamehmet707 link=topic=75676.msg893076#msg893076 date=1400845651' Alıntı:
bunlar liste fiyatı bence satılan rakamlarına bakmak lazım bundan cok cok düşüktür eminim. bir pazarlama strateji si bence bu.

Bayilerde çok uyanık oldu abi geçen sene hangi markaya gidersen git liste fiyatına bakmaksızın düzgün bi pazarlık yapabiliyorken bu sene euro nun yükselmesi bahane edip liste fiyatı üzerinden pazarlık yapan bayilere rastlamak mümkün. Tabi bu ithal traktörler için geçerli. Yerli traktör ise ithaller kadar vergisi olmamasına, euro dolar üzerinden satılmamasına rağmen fiyatları tavan yapmış durumda.

Yok Arkadaş Ya Sene Sonunu Bekliyeceksin Aralık sonu Gibi Nazının Geçtiği Tanıdık Bi Bayi Olacak Yoksa Kolay Kolay Düşmüyorlar Misal Haşmet 110 Deutz Motorluyu 121 Yerine Aralıkta 105 110 Arası Alabilirsin.

liste fiyatları yükselmiş epey
ama belki pazarlkla biraz uygun fiyataa alınabilir
yinede satış rakamlarında düşüş olabilir nh ve tümosana kayabilir müşteri bu rakamlarla traktör satmaya kalkarsa