Sırabağımsız Silaj Makinası Hakkında..

Arkadaşlar Sizce Hangi Marka..

• Kullanılan toplam oy
    191
Ynt: Sırabağımsız Silaj Makinası Hakkında..

zac link=topic=75695.msg893243#msg893243 date=1400876047' Alıntı:
ben tınaz dedım cunku senelerdır bu marka var çelikel de iyidir celmak da ama tınaz bana bu fırmalardan daha eskı kı bı fırma olarak gelıyor daha cok yaygınlasmıstır ve bızde bı tınaz tesvıye kuregı var adamlar saglam yapmıs. gercı bı kac kere kırdık ama bence iyi ;D
celikel almayı düsünürken izmir tarafında bir ciftci arkadasla görüstüm köyden 3 arkadas almıslar arızadan basımızı alamadık diyor.iki arkadas sattık digerinin elinde kalmıs. tınaz almıs daha sonra bir tınaz daha almıs şuan kendi yürür class aldıgını söyledi.o da tınazı tavsiye etti

bnde çelmak sira bagimsiz kullanicisi olarak 2000 bin dönüm bictim suana kadar makinanin bi kusuru olupta bi yerini degistirmedim kalite saglamlik tarlada is kacırma olarak bn tinazla aralarinda aman aman bi fark olacagini sanmiyorum fimaks kullanlar biraz skntılılr makinadan bizim bolge icin konusuyorum tabi
celikel kullananlar ise servis yonunden memnun olduklarini soylemislerdi bi sikayetleri yoktu bnce tinaz celmak celikel markalarindan birini sizin bolgenizdeki sevis parca secenegini goz onunde bulundurarak tercih edilebilir tabi fiyatlari da yedek parca fiyatlarida onemli ;)

rhmgrsn link=topic=75695.msg994117#msg994117 date=1429211296' Alıntı:
bnde çelmak sira bagimsiz kullanicisi olarak 2000 bin dönüm bictim suana kadar makinanin bi kusuru olupta bi yerini degistirmedim kalite saglamlik tarlada is kacırma olarak bn tinazla aralarinda aman aman bi fark olacagini sanmiyorum fimaks kullanlar biraz skntılılr makinadan bizim bolge icin konusuyorum tabi
celikel kullananlar ise servis yonunden memnun olduklarini soylemislerdi bi sikayetleri yoktu bnce tinaz celmak celikel markalarindan birini sizin bolgenizdeki sevis parca secenegini goz onunde bulundurarak tercih edilebilir tabi fiyatlari da yedek parca fiyatlarida onemli ;)
celmagın ürünleride güzel celmak ve tınazın fabrikalarına gittim ürünleri güzel kullandıkları rulmanlar v.s. ben kemper aldım 2.el tinaz bunla birebir aynı..