Traktör alımı hakkında bilgi

Merhaba arkadaşlar bende 2011 model tümosan 8195 var değiştirmeyi düşünüyorum bugün konya fuarında erkunt new holland ve tümosandan fiyat aldım erkunt kudret 100 lüks üste 30 bin new holland td100d blue master power shututle olan modeli 30 bin ve tümosan 105 de 25 bin istedi ben erkunt yada new holland düşünüyorum kullanan arkadaşlardan bilgi istiyorum sizce hangisi ve fiyatları makul mü üste vereceğim para peşin olacak teşekkürler.

Ynt: Traktör alımı hakkında bilgi

tümosan haricinde almayı düşündüğün diğer traktörler konfor ve özellik bakımından iyi fakat güç ve yakıt açısından tümosana göre seni tatmin etmeyecektir bence..

Saymak gerekirse New Holland Parça Ve İkinci El Bakımından Güzel.

Erkunt Konfor Özellik Bakımından Üstün.

Tümosan ise Güç Ve Yakıt Yönünden İyi.
Benim Seçimim Ya Erkunt Yada NH Olurdu.

Bizde var erkunt kudret100 lüks biz cok memnunuz herkonuda yakitda ve cekiste gercekten mükemmel konforda tümosan dan üstündür gercekten yerli markada sınıfında en iyisi derim 5/13 alpler ağır Şase pulluk ile seri 2.vites ile sürüm yapıyor almanızı tavsiye ederim memnun kalacaksınızdır

İlk ses benden gelsin o zaman :) Erkunt konusunda yeterli bilgim yok çünkü yeni nesil erkunt kullanmadım ancak NH bizde mevcut.2.el yedek parça konfor açısından yeterli.Yakıt konusunda Erkuntu bilemem ama bence tümosandan az yakıyor,çekişi ise gayet güzel.