Bedava Elektrik 10 KW

Merhaba arkadaşlar..
daha önce masrafsız sulama ve dalgıç pompa güçleri ile alakalı bir başlık açmıştım.

Bahsettiğim makinada testlerimiz sonuçlandı. şu an itibariyle 12 KW -+%15 elektrik üretebiliyoruz. (tabiki farklı konfigürasyonlarda daha yüksek kwlarda güç mümkün olacak)
Makinamız herhangi bir dış etmene ihtiyac duymadan yani mazot elektrik traktör vs ihtiyac duymadan elektrik üretiyor.
veya elektrk üretmeyen ama üzerinde 1450 devirli saatte 30 ton su basma kapasiteli santrafişle birlikte sorunsuz olarak 5 metre civarından su pompalayabiliyoruz.

Hem makinamızı daha uygun ortamlarda test etmek hemde tanıtımını yapmak maksadıyla Afyon veya Ankara iline yakın bir yerde bu makinanın kurulumunu çok cüzi bir kar marjıyla yapmak istiyoruz.
Kullandığı dalgıç pompası 9,5 kw ' nın altında olan ve bu makinayla ilgilenen bir kişiye bu imkanı sağlamak istiyoruz.
ilgilenenler başlığa yazabilir veya özel mesaj aracılığı ile telefon numaramı isteyebilir.

rica ediyorum ekmeden çıkan buğdayda varmı gibilerinden mesajlar gelmesin :)

Ynt: Bedava Elektrik 10 KW

volkanuzel link=topic=75803.msg895039#msg895039 date=1401396785' Alıntı:
açık kanal olursa deneyelim bizim pancarda :) tarla su kanalına sıfır..
elektrik le çalışan pompanız varsa deneriz sorun yok :)
ama sanırım siz mazotlu motor kullanıyorsunuz.
santrafişli pompamızda sizin işinize çok yaramaz gibime geliyor.

kardeş ben kayserideyim sulama kanalından 200 metre uzaktaki tarlama motopomp ile su basıyorum bizim bura uygun olurmu size bilmem ama reklamın çok güzel olur orası kesin

alim1903 link=topic=75803.msg895139#msg895139 date=1401451112' Alıntı:
kardeş ben kayserideyim sulama kanalından 200 metre uzaktaki tarlama motopomp ile su basıyorum bizim bura uygun olurmu size bilmem ama reklamın çok güzel olur orası kesin
Biz size 9,5 kw lık bir güç sunuyoruz bunu istediğiniz pompada kullanabilirsiniz. Elektrikli olmak kaydıyla.
diğer santrafişli pompamız klasik 1450 devirli santrafiş saatte 30 ton su basabiliyor. daha büyük pompa denenmedi ama 4-5 kwlık bir santrafişi rahat çevirebilir haliyle bascağı su ve çevireceği tabanca miktarıda artar.

Bende 9 ' luk mu, 11 ' lik mi bilmiyorum bir tane pancar var 3 sene önce 300 liraya aldım, rölantide 18 tabanca çalıştırıyor. Fazla sulu tarım yapmıyorum. Mazotu geçen sene ne zaman koyduğumu hatırlamıyorum. Tek sorun sabahları soğukta zor çalışıyor. Öğleleri güneşin altında bir turda alıyor.

stulu link=topic=75803.msg896637#msg896637 date=1401826152' Alıntı:
Bende 9 ' luk mu, 11 ' lik mi bilmiyorum bir tane pancar var 3 sene önce 300 liraya aldım, rölantide 18 tabanca çalıştırıyor. Fazla sulu tarım yapmıyorum. Mazotu geçen sene ne zaman koyduğumu hatırlamıyorum. Tek sorun sabahları soğukta zor çalışıyor. Öğleleri güneşin altında bir turda alıyor.
Pancar motoru çalıştırmanın en kolay yolu silindir kapağında fitil yeri vardır orayı 16x17anahtarla (öylesanırım) aç 3 veya 4 damla 30 numara veya 20x50 ince yağ damlat bir kolda çalışır...

Ankaraya 150 km uzaklıktayız Konya / Cihanbeyli jeneratör ile çalışan iki adet biri 4 hp biri 3 hp dalgıçlarımız var su seviyesi 10 metre kuyunun tamamı 40 metre biz 20 metrede çalıştırıyoruz...
Su miktarıda 1 kuyuda saatte 25 ton falan 2 dalgıcı birleştirip 50 ton civarında su çıkartıyoruz 25 fiskiye çalıştırıyoruz.
Sen bize 1 ini çalıştır yeter ??

RaYiHaN link=topic=75803.msg895032#msg895032 date=1401394762' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar..
daha önce masrafsız sulama ve dalgıç pompa güçleri ile alakalı bir başlık açmıştım.

Bahsettiğim makinada testlerimiz sonuçlandı. şu an itibariyle 12 KW -+%15 elektrik üretebiliyoruz. (tabiki farklı konfigürasyonlarda daha yüksek kwlarda güç mümkün olacak)
Makinamız herhangi bir dış etmene ihtiyac duymadan yani mazot elektrik traktör vs ihtiyac duymadan elektrik üretiyor.
veya elektrk üretmeyen ama üzerinde 1450 devirli saatte 30 ton su basma kapasiteli santrafişle birlikte sorunsuz olarak 5 metre civarından su pompalayabiliyoruz.

Hem makinamızı daha uygun ortamlarda test etmek hemde tanıtımını yapmak maksadıyla Afyon veya Ankara iline yakın bir yerde bu makinanın kurulumunu çok cüzi bir kar marjıyla yapmak istiyoruz.
Kullandığı dalgıç pompası 9,5 kw ' nın altında olan ve bu makinayla ilgilenen bir kişiye bu imkanı sağlamak istiyoruz.
ilgilenenler başlığa yazabilir veya özel mesaj aracılığı ile telefon numaramı isteyebilir.

rica ediyorum ekmeden çıkan buğdayda varmı gibilerinden mesajlar gelmesin :)
Arkadaşım elektrik üretirsin ama enerjinin kaynağı olmalı: buda güneş,rüzgarla,mıknatısla başka bedava varmı bilmiyorum sizinki nedir merak ediyoruz...

bedava elektrik diye bi olay söz konusu olamaz =( mutlaka bi kaynaga dayandırmak zorundasın elektrik üretimini. 25 yıllık naciz ömrümde gördügüm tüm elktrik üretme tesisleri hep bi gücü temel alarak kurulmustu. kasisten bile elektrik üreten proje gördüm ama ondan bile kasisin üzerinden araba geçmesi gerekiyodu =) eğer sen farklı bi güç olmaksızın elktrik üretebildiysen isterse 1 kw olsun dünya bambaşka bi yer olur =)

daha öncede yazılarını gördüm bu dediniz dünya çapında bir devrim demektir.1 çalıştımıydı suda varsa 6 ay hiç durmadan çalışır..patentini aldınızmı bakın çalarlar sonra siz en iyisi patentini alınız bu patentden sonra baya para kazanırsınız