Massey Ferguson phantom 3.060& TDD 65

Ynt: Massey Ferguson phantom 3.060& TDD 65

konuşurken biraz uslubunu düzeltmeni tavsiye ederim koydum lafı ortaya alınana artık derken felan laf koyulmaz söylenir. benim yorumumun ardından yaptığından alınmış olabilirm. besbelli bana demişisin. ayrıca hiç bi sorunum yok haberin olsun. benim yorumum site kurallarına aykırı değilki moderatörler karışmadı buna göre sende karışamazsın. kendi şahsi fikrim olarak hiç bi markayı kötülemedim. ben kanıtlı konuşurum ve kanıtımıda ortaya sunarım. arkadaşın bilgisi yanlıştı onu düzelttim. yani kafamdan markalara atıp tutmuyorum kötülemiyorum. ama sağlık olsun herkez kendi markasının taraftarıdır ve bence her zaman arkasında durmalıdır. ayrıca burdada benim olmayan bi alet için milletin yorumuna atlıyıp da kavga edemem kardeş.

Ynt: Massey Ferguson phantom 3.060& TDD 65

Killedby link=topic=8499.msg575664#msg575664 date=1333726523' Alıntı:
konuşurken biraz uslubunu düzeltmeni tavsiye ederim koydum lafı ortaya alınana artık derken felan laf koyulmaz söylenir. benim yorumumun ardından yaptığından alınmış olabilirm. besbelli bana demişisin. ayrıca hiç bi sorunum yok haberin olsun. benim yorumum site kurallarına aykırı değilki moderatörler karışmadı buna göre sende karışamazsın. kendi şahsi fikrim olarak hiç bi markayı kötülemedim. ben kanıtlı konuşurum ve kanıtımıda ortaya sunarım. arkadaşın bilgisi yanlıştı onu düzelttim. yani kafamdan markalara atıp tutmuyorum kötülemiyorum. ama sağlık olsun herkez kendi markasının taraftarıdır ve bence her zaman arkasında durmalıdır. ayrıca burdada benim olmayan bi alet için milletin yorumuna atlıyıp da kavga edemem kardeş.
bn gene söylüyorm ben lafı ortaya KOYDUM.. alınana senle hiç bir alıp veremediğim yok. yorumunada tes bişe sölemedim zaten doğru bilgiyi vermek suç deil zatenki. ben sana söleseydm zaten dırek orumunu alıntı yapıp sölerdim merak etme. nasıl ben senın yorumuna karşmıyorsam sende bnm uslubuma karışamazsın. küfür etmedm bişe yapmadım he biraz teste konuşmuş olablrm o da o günkü kafama bağlı.
+sana nie yazayımki ? sen kmsenın yorumuna karışmamışsın adamın verdiği yanlış bilgiyi düzeltmişsin.
doğru boş boşuna tartışmaya gerek yok.