Sizce hangisi ?

Yakın zamanda almayı düşündüğüm ama kararsız kaldığım seçeneklerden sizce hangisi

• Kullanılan toplam oy
    189
Ynt: Sizce hangisi ?

kendi çapımda çiftçilikle uğraşıyom buğday ayçiçek kabak karğuz falan şuan eski 60 lık same kullanıyorum ama kabinsiz kabin taktırmak falan ufak tefek bakımları falan 2000 tl yer belki fazladaolabilir takasa vermeyi düşünüyorum olursa

Bak 780 ve 106 yı ele birinin parçası çok pahalı diğerinin yakıtı çok ben sana en uygun alabileceğin ve sorunsuz iki traktör önereyim 2130 John deere yada 5000 süper Ford. Az yaksın ben traktorumu zorlamam hor kullanmam diyosan steyr. Ben sana 2130 la fordu araştır derim bende şuan 2030 ve Ford var çeki ve çiftte Ford daha iyidir aynı yakarlar

söylediklerin içinden kesinlikle ford 5000 her işe kullanırsın emsallerine göre kesinlikle 1 adım öndedir bizde daha önce çiftlikle full fordlar vardı 5000likler 6000 6610 şöyle bir olayı söyleyim ben ufaktım o zaman 6610 ile yer sürüyordum babam 5000likte 5000lik yer sürerken kurakta takılmış pulluk lastikleri çeviremeyince jantları sıyırdı jantları çevirmiş bayılmak kesilmek nedir bilmezler