100 luk luks pompa ayari

Arkadaslar mrhaba 2013 model erkunt kullanicisiyim traktorume pompa ayari yaptirdim cok memnunum hic duman yok bayilma yok ayari eskisehirde bünyamin usta yapti traktor 720 saatte ben yaptirmadan önce cok düsündüm ellettirmek istemiyordum ama şimdide keşke daha önce yaptirsaymisim diyorum.

Ynt: 100 luk luks pompa ayari

ben de bu işten bir şey anlamadım neden bir fabrika traktörün pompasını ayarlayıp yollamaz acayip gerçekten. bizim kide pompa ayarından sonra çekişi çok değişti daha önce dediğim gibi. ama acaba bu konu hakkında erkunt fabrikası ne diyor onu merak ediyorum

Traktör üzerindeki yakıt pompalarını traktör firması üretmediği için ayarlarını da onlar yapmaz. Yakıt pompası firmadan nasıl geldiyse öyle takılır. Bu konuda firmaların tek hatası kalite kontrol biriminde yakıt pompasını yeniden ayarlamamak oluyor.

Barış UZEL link=topic=75923.msg896903#msg896903 date=1401905159' Alıntı:
Traktör üzerindeki yakıt pompalarını traktör firması üretmediği için ayarlarını da onlar yapmaz. Yakıt pompası firmadan nasıl geldiyse öyle takılır. Bu konuda firmaların tek hatası kalite kontrol biriminde yakıt pompasını yeniden ayarlamamak oluyor.
Çok güzel bir açıklama oldu bu barış keşke tek tip ayarla çıksa şu traktörlerde bizleride uğraştırmasalar....