BALYA MAKİNASI HİBE BAŞVURUSU acil yardım...

S.a arkadaşlar biz dün evreklarımız hazırladık
1- çks (217 dekar sulu 169 u kendi adına tapulu 48 dekarı icar )
2- traktör ruhsatı başvuran kişi adına
3 kimlik fotokopisi
biz bunları hazırladık verdik bayii bize dedi ki üzerine hayvan olması şart dedi bende şart değil diye biliyorum dedim
yonca,korunga fiğ gibi ürünler olursa bir de üzerinde hayvan varsa şansı artar dedim yani bunlar şart değil dedim
şart olanlar 50 dekar tapulu en az dedim,traktör ruhsatı kendi adına dedim,
sizce nasıl arkadaşlar pazartesi başvuru sonmuş..

Bir olay daha var bizimkilerde bunun üzerine üzerinde kendine ait 192 dekar sulu arazisi olan 240 tane keçisi olan cks ve ruhsatında sıkıntı olmayan bi abinin adına başvurmuşlar ona çıkma ihtimali yüksek mi ?
Yukarıda ilk saydıklarım yani bizim evraklarıda o abi için rotatillere başvurmuşlar sizce nasıl olmuş
Not: O abi sizin evraklar ile bana rotatil çıksada cıkmasada benim evraklarlada size balya makinası cıksada cıkmasada ben rotatillerin hibe parasını isterim demiş kendini garantiye almış :)
siz olsanız kendi adınıza mı yoksa 2. anlattığıma mı başvuru yaparasınız ???

Ynt: BALYA MAKİNASI HİBE BAŞVURUSU acil yardım...

Biz gecen sene balya makinasina basvururken hayvanlarida gosterdik çiktı.Hayvan olmadimi çikma ihtimali zayıf bize bayi istersen baskasinin hayvanlarinida gecici olarak ustunuze alin hayvan sayısı çok olunca puan biraz daha artar dedi.

Arkadaslar hayvan şart mı.? Benim yoncam 18 dekar onun ki 30 dekar bende hayvan yok onda 240 keçi var ben daha önce hic hibe almadım o geçen yıl aldı

ErmanHoca link=topic=75943.msg897189#msg897189 date=1401974959' Alıntı:
Arkadaslar hayvan şart mı.? Benim yoncam 18 dekar onun ki 30 dekar bende hayvan yok onda 240 keçi var ben daha önce hic hibe almadım o geçen yıl aldı
18 dekardan 5 puan alırsın o da 30 dekardan 10 puan alır 240 keçi den 10 puan alır sen sıfır çekersin sen ilkez destekten yararlanacagın için 10 puan alırsın o destek aldıgı için 5 puan alır

salih019 link=topic=75943.msg897192#msg897192 date=1401975441' Alıntı:
18 dekardan 5 puan alırsın o da 30 dekardan 10 puan alır 240 keçi den 10 puan alır sen sıfır çekersin sen ilkez destekten yararlanacagın için 10 puan alırsın o destek aldıgı için 5 puan alır
Salih eminsin demi kardeşim bu yazdığını okutturacagim bur de 18 dejsra hiç yok mu 5 puan gelir mi

Biliyorsun abi bizde hibeye başvurduk. İlk başta hayvan pasaportlarını almadan gittik kabul etmediler sonrakı başvuruda pasaportlarla beraber kabul ettiler. Bizde 280 dekar sulu yer gösterdık 15 hayvanla beraber. Kabul ettıler bakalım.

Biliyorsun abi bizde hibeye başvurduk. İlk başta hayvan pasaportlarını almadan gittik kabul etmediler sonrakı başvuruda pasaportlarla beraber kabul ettiler. Bizde 280 dekar sulu yer gösterdık 15 hayvanla beraber. Kabul ettıler bakalım.

Biz geçen dönem aldık puanları bilmiyorum ama ortalama veriler şöyle:
(belgeler tam)
200 dönüm çayır(resmi tabiri sulu arazi)
Yaklaşık 800 baş küçükbaş hayvan
Sorunsuz dertsiz kabul edildi çıktı Allah a şükür bu yaz kendi balyamızı yapacağız İnşallah :)
İnşallah halledersiniz abi :)

hüseyinaslan link=topic=75943.msg897250#msg897250 date=1401984831' Alıntı:
hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun inş çıkar.Peki hangi makinayı tercih ettiniz?