NH TD75Delta almakla hatamı yaptık case jx 75 mi almalıydık ? doğru seçimmi ?

biraz zaman önce TD Delta serisi traktör aldık klimasız kabin ile 75 bin tl case ile NH arasında çok düşündük. aslında benim gönlüm caseden yanaydı case 80 bin tl ydi klimalı ama babamın ısrarıyla NH aldık sizce doğru seçimmi ?

Ynt: NH TD75Delta almakla hatamı yaptık case jx 75 mi almalıydık ? doğru seçimmi ?

Kardeşim çekişi ikisininde aynı olacağını düşürüyorum ama konfor bakımından Case daha iyi olabilir çünkü kliması var fiyatı belli ediyor zaten.

Ynt: NH TD75Delta almakla hatamı yaptık case jx 75 mi almalıydık ? doğru seçimmi ?

Sivaslı 750 link=topic=75949.msg897246#msg897246 date=1401984598' Alıntı:
Kardeşim çekişi ikisininde aynı olacağını düşürüyorum ama konfor bakımından Case daha iyi olabilir çünkü kliması var fiyatı belli ediyor zaten.
klimadan ziyade kullanışıda bana rahat gelmişti vites torpidodan çıkıyor daha rahat kullanım sağlıyordu 80 bin tl verseydik klimalı kabin alabilirdik

Traktörün hayırlı olsun. Eve girmis maldan zarar çıkmaz. Belki case daha iyidi ama evindeki traktörle tek farki klıması. Kullanım olarakta aynı tek tük farklar haricinde. Bir ara bizde case dı nh di dıye kararsız kalmıstık ama simdi nh var altımızda gayet memnunuz.