NH TD75Delta almakla hatamı yaptık case jx 75 mi almalıydık ? doğru seçimmi ?

biraz zaman önce TD Delta serisi traktör aldık klimasız kabin ile 75 bin tl case ile NH arasında çok düşündük. aslında benim gönlüm caseden yanaydı case 80 bin tl ydi klimalı ama babamın ısrarıyla NH aldık sizce doğru seçimmi ?

Ynt: NH TD75Delta almakla hatamı yaptık case jx 75 mi almalıydık ? doğru seçimmi ?

evet dostum galiba hata yapmışssın klimalı yı 80 bşne alsaydın daha iyiy di teknik bakından ikiside a da z ye aynı motor sadece caseda dizynda biraz daha kaliteli mal kullanılmış

Ynt: NH TD75Delta almakla hatamı yaptık case jx 75 mi almalıydık ? doğru seçimmi ?

Tabiki hata 80 bin verip 2014 model 66 serisi traktör almak hatadır. 40 milyara en temiz 8066 zaten bundan daha iyi işini görürmüş.Case ya da normal td de hiç değilse eklenmiş ekstra ozellik var dugmeli çiftçeker falan en önemlisi klima var komp var hid kollari falanda farkli. Eğer imkan varsa almayın vazgeçin

delta serisinde bir çok eksiklik var ama bana göre en önemli eksik klima kabinli yeni traktör alacaksın klima olmayacak kesinlikle yanlış rahat rahat çalışmak varken 5 bin lira para için yazın o kabin içinde sıcak çekilmez

djzeus link=topic=75950.msg897260#msg897260 date=1401985593' Alıntı:
delta serisinde bir çok eksiklik var ama bana göre en önemli eksik klima kabinli yeni traktör alacaksın klima olmayacak kesinlikle yanlış rahat rahat çalışmak varken 5 bin lira para için yazın o kabin içinde sıcak çekilmez
isteseydik alabilirdik klimalı kabin ama bütçeyi fazla zorlamayalım dedik. ama steyr 8073 den buna binince mercedes ' e binmiş gibi oluyo noo-*-s

biz 25 gün önce fuull modelini 76.000 bin e aldık 2.200 tl masraf 78.000 bine geldi.nasıl oluyor da delta 75.000 bin ediyor.klima düğmeli çiftçeker komprasör shutte .bunlarrda önemli eksiklik sayılır bence.ama şu konuda sana kesinlikle katılıyorum.bizim 55-56 göre(önceki traktörüm)mercedes gibi geldi valla

Hayırlı olsun ama koç fena öpmüş klimasız traktör kaldı mı yenilerden klima standart değilmiydi yav hayret koça bi klimayı çok görüyor çiftçiye

kabinin amacı toz toprak soguk sıcak ses vs gibi durumlarda insanı koruması genelde
ama yeni üretilen bir traktörde kabin var ken klima olmaması ayrı bir mantık dışılık
tama bu deltalarında hitap edecegibir kitle var fakat ya o kabini koymayacaksın yada kabin varsa klima koyacasın traktöre

bence tdelta seriisi kabinsiz olmalı
nasılsa açık konuşmak gerekirse kain bziim için lüks sınıfına giriyorsa deltada ekonomik adı altında üretiliyorsa ozaman kabine gerek yok
enazından insanlar delta serisi alıpta pişmanlık yaşamaz

fiyat konsuna gelirsek siz biraz pahalı almışsınız fakat bu trakötre bu paralar verilirmi sözüne katılmıyorum
aslında gönlüm katılıyor bu paralar bizler için çok para ama şöyle piyasaya bir baktıgımız da bu beygirde sıfır km trakötr alırken en ucuz makinalar hangisi dah ucuz kaç makina var onuda düşünmek lazım
türkiye şartlarında çiftçinin yani bizlerin alım gücü düştü yoksa bu makinaları daha ucuz almak birazda hayal şuanda ama keşke misal bu 75bine aldııgnız makinayı 50bine alabilseniz gönlümüz ucuza almak istiyor fakat imkansız

omeeeer54 link=topic=75950.msg897262#msg897262 date=1401985806' Alıntı:
isteseydik alabilirdik klimalı kabin ama bütçeyi fazla zorlamayalım dedik. ama steyr 8073 den buna binince mercedes ' e binmiş gibi oluyo noo-*-s
Ömer hayırlı olsun güle güle kullanın.Yanlış anlama da mercedese nasıl bindin anlayamadım.Çiftçeker dışında bir farkı yok Steyr ' den.Mercedes dediğin lükstür keşke Case ' yi alsaymışsınız biliyorsun tarlada tozlu ortamda çalışıyoruz.

hayırlısı olsun... fakat yıl olmuş 2014 klimasız traktör almak biraz abez kaçmış. ya tenteli alınır yada full kabinli alınır. pistonlu ortakol felan lazım etmeye bilir o tamamiyle kişisel ama klimeyı ayda yılda bir kere bile kullancak olsan klimalı alınmalıydı.. 5bin daha verip case almanız uygunmuş..

1 nokta kadar kalite farkı yok aynı traktör sadece klimasız filan laınca hata yapmısınız o kadar ama nh daha kolay ve hızlı satılır o başka bir artı