jcb küspe sıkıştırıyor

Ynt: jcb küspe sıkıştırıyor

güzel paylaşım...265 orda boşta duruyor...küspeyi sıkıştıracak bir traktör gerekli diye düşünüyorum... pancar çekmeye para , küspe ezmeye para...buna paramı dayanır....

daha önce dayımlar fln böle yapıyordu.bizim köye orkel gelince bilhassa küspe zamanı fabrikadaki kuyruk gibi bizde de paketleme kuyruğu oluyor....ama ne yazık ki ısparta taraflarında orkel yoq..abi sana en yakın konya şeker fabrikasında war orkel...yanlış anlamayın ama reklam yapmıyorum fakat orkel büyük kolaylık....

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=8514.msg89516#msg89516 date=1225218048' Alıntı:
Paylaşım için sağol Ağır abi. Ama sen yanlış kişiyi çağırmışsın sıkıştırmaya, bizim operatör11 ne güne duruyor?
marksman link=topic=8514.msg89536#msg89536 date=1225219461' Alıntı:
Bencede Mustafa abi o direk makinayı üste çıkarırdı :D
nerde operatör11 arkadaşımız iyi reklam yapamamış anlaşılan işi kaçırıyosun bak kardeş :D sağol hasan güzel paylaşım

dennizs link=topic=8514.msg89583#msg89583 date=1225224563' Alıntı:
bu arada yavaş yavaş ağır abiyi de görüyoruz bu günlük parmağını gördük yavaş yavaş sindire sindire :) ellerine sağlık ağır abi bereketli olsun
Evet birden görürsek kaldıramayız helal ağır abiye bizi de düşünmüş saolsun :D.Bereketli olsun

:D reklam süperde ağır abinin fotoğrafını çekerim sitede yayınlarım diye beni çağırmadı herhalde :D ama jcb 4cx süper tek birşey eksik oda teleskobik bom ama gerçektende beko ile pres yapmış üstüne çıksaydı yada loder ile iktirseydi daha iyi sıkışırdı çıkarmaik için bir daha onu çağırırdınız :D ama güzel paylaşım operatör arkadaş iyi iş çıkarmış

operator11 link=topic=8514.msg89609#msg89609 date=1225226393' Alıntı:
:D reklam süperde ağır abinin fotoğrafını çekerim sitede yayınlarım diye beni çağırmadı herhalde :D ama jcb 4cx süper tek birşey eksik oda teleskobik bom ama gerçektende beko ile pres yapmış üstüne çıksaydı yada loder ile iktirseydi daha iyi sıkışırdı çıkarmaik için bir daha onu çağırırdınız :D ama güzel paylaşım operatör arkadaş iyi iş çıkarmış
kardesım duvarlar pek saglam deıl zaten tek bı tarafı kanaletlerden gerlı üzrine çıkması biraz sorun yaşatırdı bize :)

operator11 link=topic=8514.msg89609#msg89609 date=1225226393' Alıntı:
Bence de teleskobik bom olması gerekir.Bu teleskobik bom jcblerde opsiyonel olarak mı sunuluyor veya diğer markalarda?Yoksa Jcb 4x te hiç mi yok ?